Doktorlar Protesto Etti

Trabzon Tabibler Odası Başkanı Dr.Ebru Sivri Yaptığı açıklamada Dr.Fikret Hacıosman’a saldırı konulu Basın Açıklamasını Devletin Sağlık yasasını çıkartmadığı için iptal ettiğini duyurdu.

Doktorlar Protesto Etti

Doktorlar Protesto Etti 

Trabzon Tabibler Odası Başkanı Dr.Ebru Sivri Yaptığı açıklamada Dr.Fikret Hacıosman’a saldırı konulu Basın Açıklamasını Devletin Sağlık yasasını çıkartmadığı için iptal ettiğini duyurdu.
Saldırıya uğrayan bir kişinin hekimden önce  insan olduğunu unutup, çirkin yorumlar yapan insanların varlığından; doktorun darp edilmesine hak etmiştir gözüyle bakılmasından, her darp edilen, yaralanan ve ölen meslektaşımızın arkasından sadece basın açıklaması yapmaktan başka elimizden birşey gelmemesinden , insanların hastanelere   silahla girebiliyor olmasının rahatlığından  , gerekli güvenlik önlemlerinin alınması gerektiğini defalarca anlatmamıza rağmen sesimizi duyuramadığımızdan ,sağlıkta şiddet yasasının hala çıkmamasından UTANIYORUZ. Bu nedenle 3.10.2018 tarihli Dr.Fikret Hacıosman konulu basın açıklamasına Trabzon Tabip Odası olarak katılmama kararı aldık. Saygılarımızla.

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2018, 16:12
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160