banner277

ÇOCUK YURDU'NDA AHLAKSIZ TEKLİF

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon'da iğrenç Teklif ;Trabzon Fatih Çocuk Yurdu'nda kalan 14 yaşındaki D.E. adlı kızın, 14 ve 13 yaşındaki iki kız çocuğunu tuvalet ve banyoda taciz ettiği, lezbiyen ilişkiye zorladığı öne sürüldü.

ÇOCUK YURDU'NDA AHLAKSIZ TEKLİF

ÇOCUK YURDU'NDA AHLAKSIZ TEKLİF 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com 

Trabzon'da iğrenç Teklif ;Trabzon  Fatih Çocuk Yurdu'nda kalan 14 yaşındaki D.E. adlı kızın, 14 ve 13 yaşındaki iki kız çocuğunu tuvalet ve banyoda taciz ettiği, lezbiyen ilişkiye zorladığı öne sürüldü.
Kız çocuklarının yurt yönetimine şikayeti üzerine yapılan araştırma sonucunda, D.E.'nin bir yıl önce yurtta kalırken okuldan kaçıp evine gittiği 16 yaşındaki A.K. tarafından tecavüze uğradığı tespit edildi.Trabzon Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu tarafından yapılan suç duyurusu üzerine olayla ilgili soruşturması başlatıldı.

D.E. ifadesinde sadece bir kızla yakınlaştığını söyledi. Soruşturmayı tamamlayan savcılık, hakkındaki iddiaları reddedip "Sadece öpüştük" diyen 16 yaşındaki A.K. adlı genç hakkında "nitelikli cinsel istismar ve kişiyi hürriyetinden yoksun kılma" suçlarından 16 yıla kadar hapis istemiyle iddianame hazırladı.

D.E. adlı kız ise Erzurum'a gönderildi.
Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2015, 17:23
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner285

banner273