banner277

Çarşıbaşı İlçesinde Asfalt Sevinci

Çarşıbaşı Belediye Başkanı Mümin Nuhoğlu, Avni Akkan Caddesinin Büyükdere ve Salova bölümündeki altyapı ve kodlama çalışmalarının tamamlanmasının ardından Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından asfaltlanma çalışmalarının da başladığını duyurdu.

Çarşıbaşı İlçesinde Asfalt Sevinci

Nuhoğlu, çalışmaları bizzat yerinde takip ederken, caddeye bağlı ara yolların da asfaltlandığını belirtti.

Trabzon’un Çarşıbaşı ilçesinde aylardır beklenen asfaltlama nihayet başladı. Özellikle kış aylarında neredeyse üzerinden geçilemeyecek hale gelen Avni Akkan Caddesinde beklenen haber geldi.


Çarşıbaşı Belediye Başkanı Mümin Nuhoğlu, Avni Akkan Caddesinin Büyükdere ve Salova bölümündeki altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından asfaltlanma çalışmalarının da başladığını duyurdu. Nuhoğlu, çalışmaları bizzat yerinde takip ederken, caddeye bağlı ara yolların da asfaltlandığını söyledi.

Başkan Nuhoğlu, “Sabrettik ve nihayet asfaltlama başladı. Öncelikle vatandaşlarımızdan gecikmeden dolayı özür diliyoruz. Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Murat Zorluoğlu ve ekibine teşekkür ediyoruz. İnşallah Ramazan Bayramına kalmadan, bir aksilik çıkmaması halinde yolu tamamen asfaltlamayı hedefliyoruz. Bu dokunuşlarla birlikte Avni Akkan Caddesi güzel bir görünüme kavuşurken, ilçemiz de önemli bir eksikliği gidermiş olacak.” dedi.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273