ÇAKIROĞULLARI CANLARINI SON YOLCULUĞA UĞURLADI

Rustem Çakıroğlu bu gün Of Kıyıcık Mahallesinde Kıyıcık İlk Öğretim Okulunun Bahçesinde İkindi Namazına Müteakip Kılınan Cenaze namazından sonra Aile kabristanlığında defnedildi.

ÇAKIROĞULLARI CANLARINI SON YOLCULUĞA UĞURLADI
ÇAKIROĞLU AİLESİ CANLARI RUSTEM ÇAKIROĞLU'NU SON YOLCULUĞUNA UĞURLADI 

Trabzon'da dünya Grekoromen Güreş Şampiyonu Hasan Çakıroğlu'nun kardeşi, Trabzonspor eski yöneticisi Sebahattin Çakıroğlu ile Ortahisar Belediye Meclisi 
MHP Grup Başkanı Davut Çakıroğlu'nun yeğeni MHP Of İlçe Başkan Yardımcısı Mümin Çakıroğlu'nun Amca Oğlu Rüstem Çakıroğlu dün ATV'si ile geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetmişti. 

Bu gün Of Kıyıcık'ta Çakıroğulları dünyaları kardeşleri akrabaları canları Rüstem Çakıroğlu'nu son yolculuğa uğurlamak için Toplandılar,İçleri buruk herkesin gözlerinden yaşlar dökülüyordu daha hayatının baharında çok beyefendi bir insandı Merhum Rüstem Çakıroğlu İkindi Namazına Mütakip Kıyıcık İlk Öğretim Okulu Bahçesinde Kılınan Cenaze Namazına Eski Çevre Ve şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar,Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu,Of Belediye Başkanı Salim Sarı Alioğlu,Ortahisar Belediyesi MHP Grup Başkanı Davut Çakıroğlu ,Trabzonspor Kulp Eski Başkan Yardımcılarından Sebahattin Çakıroğlu,Trabzonspor Eski Yönetim Kurulu Üyelerinden Engin Kara,Of Kaymakamı Eren Aslan,Of Eski Belediye Başkanı Murat Saral,MHP Of İlçe Başkanı Mehmet Hacı Kerimoğlu ,MHP Of İlçe Başkan Yardımcısı Mümin Çakıroğlu,OFSPOR Başkanı Olcay Saral ,AK Parti Of İlçe Başkanı Hakan Terzioğlu,Sürmene Ak Parti İlçe Başkanı Aydin Bayraktar,Of Devlet Hastanesi Başhekimi Opr.Dr.Şaban Uysal ve ismini saymadığımız daha birçok Bürokratın katıldığı görüldü.Merhum Rustem Çakıroğlu cenaze namazı sonrası Aile kabristanlığında defnedildi. 

www.trabzonhaber24.com Ailesi Adına Merhuma Allah'tan Rahmet Çakıroğlu Ailesine Sabırlar dileriz .
Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2015, 20:10
banner215
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hünkar Bulut
Hünkar Bulut - 8 yıl Önce

Allah rahmet etsin. Çok üzgünüm, ailesine başsağlığı dilerim. Mekanı cennettir inşallah. Amin

HİKMET ÖMEROĞLU
HİKMET ÖMEROĞLU - 8 yıl Önce

büyük üzüntü duydum. allah rahmet etsi̇n. mekani cennet olsun. ai̇lesi̇, yakinlarina ve sevenleri̇ne başsağliği ve sabir di̇li̇yorum

Berrin çakıroglu
Berrin çakıroglu - 8 yıl Önce

Teşekkür ederim. Kuzumu son yolculuguna ugurlayamamiştım. Hastaligım nedeniyle sayenizde gördüm. Teşekkür ederim.

SIRADAKİ HABER

banner160