banner277

Büyükşehir'in Of'taki Kardeşlik Sofrasına Yağmura Rağmen Rekor Katılım

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Of'ta düzenlenen Kardeşlik Sofrasına Yağmura rağmen binlerce Vatandaş katılarak Dualar eşliğinde İftar Açtı.

Büyükşehir'in Of'taki Kardeşlik Sofrasına Yağmura Rağmen Rekor Katılım

 Büyükşehir'in Of'taki Kardeşlik Sofrasına Yağmura Rağmen Rekor Katılım 

Haber : Ömer Altıntaş   www.trabzonhaber24.com

Of'ta düzenlenen Kardeşlik Sofrasına Yağmura rağmen binlerce Vatandaş katılarak Dualar eşliğinde İftar Açtı. Trabzon Büyükşehir Belediyesi ve Of Belediyesinin her yıl geleneksel olarak düzenlediği Kardeşlik sofrası bu yılda yağmur nedeni ile Of Sahil Sosyal Tesislerinde oldu. Of Sahil Sosyal Tesislerinde düzenlenen İftar Programına Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu,Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu,Of Kaymakamı Eyüp Fırat,AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi,Ak Parti Trabzon İl Kadın Kolları Başkanı Bahar Ayvazoğlu,  AK Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu ,Daire Amirleri,STK Temsilcileri,Belediye Meclis Üyeleri,Mahalle Muhtarları ile Kalabalık vatandaşlar Yağmura aldırış etmeden katıldı. 

OF BELEDİYE BAŞKANI SALİM SALİH SARIALİOĞLU 
Şirin İlçemiz Of’ta birlik ve beraberlik duygularıyla aynı masa etrafında, aynı sofrada değerli hemşehrilerimizle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadık. Sevginin, paylaşmanın ve kardeşliğin en yücesini yaşadığımız Onbir Ayın Sultanı Ramazan ayında, Trabzon Büyükşehir Belediye'miz ile birlikte geleneksel hale getirdiğimiz Geleneksel Büyük İftar Programımızda Of Sahil Sosyal Tesisleri’nde orucumuzu açmanın huzurunu yaşadık. Ben bu güzel tablonun oluşmasında bu organizasyonun oluşmasında katkısı olan başta Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’na ve ekibi ile belediye çalışanlarımıza çok teşekkür ediyorum. Ayrıca siz değerli hemşehrilerimize de katılımınızdan dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Cenabı Allah bizleri, Kadir Gecesine, Ramazan Bayramına ve daha nice ramazan aylarına ulaştırsın.
Hep Birlikte Daha İyiye Daha Güzele..
Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2017, 00:14
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273