banner277

Büyükşehir Belediyesi vatandaşları meydanlara ücretsiz taşıyacak

Haber : Melek Çakır www.trabzonhaber24.com Trabzon Büyükşehir Belediyesi, 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri nedeniyle hafta sonunda (15 Temmuz Cumartesi-16 Temmuz Pazar) il genelindeki tüm otobüs hatlarında ücretsiz olarak toplu taşımacılık hizmeti verecek.

Büyükşehir Belediyesi vatandaşları meydanlara ücretsiz taşıyacak

 Büyükşehir Belediyesi vatandaşları meydanlara ücretsiz taşıyacak

Haber : Melek Çakır   www.trabzonhaber24.com  

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri nedeniyle hafta sonunda (15 Temmuz Cumartesi-16 Temmuz Pazar) il genelindeki tüm otobüs hatlarında ücretsiz olarak toplu taşımacılık hizmeti verecek.
Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Türk Milletinin 15 Temmuz 2016’da destan yazdığını ifade ederken, “Milletimiz 15 Temmuz’un birinci yıl dönümünde meydanlardan bir kez daha tüm dünyaya istiklalini haykıracaktır. 15 Temmuz 2016’ların tekrar yaşatılamayacağını ama o geceyi unutmadığımızı ve unutturmayacağımızı bir kez daha bütün dünyaya haykıracağız. Bunun için hafta sonu iki gün boyunca Belediyemizin tüm otobüsleri Trabzon’umuzun her noktasında ücretsiz olarak taşımacılık yapacak, halkımızı meydanlara taşıyacaktır” diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2017, 20:38
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273