banner277

Büyükşehir Belediyesi heyelan olaylarına anında müdahale etti

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon genelinde son günlerde etkili olan sağanak yağış, birçok noktada sel ve heyelan olaylarının yaşanmasına neden oldu.

Büyükşehir Belediyesi heyelan olaylarına anında müdahale etti

 Büyükşehir Belediyesi heyelan olaylarına anında müdahale etti

Haber : Ömer Altıntaş   www.trabzonhaber24.com  

Trabzon genelinde son günlerde etkili olan sağanak yağış, birçok noktada sel ve heyelan olaylarının yaşanmasına neden oldu. Akçaabat ilçesinin Çukurca, Akçaköy, Esentepe, Fındıklı ve Uçarsu mahalleleri ile Yomra ilçesinin Demirciler ve Tepeköy, Arsin ilçesinin ise İşhan ve Yolaç mahallelerinde heyelan olayları yaşandı. Tüm bu mahallelere kısa sürede müdahale eden Trabzon Büyükşehir Belediyesi gerekli görülen noktalarda çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Konuyla ilgili olarak değerlendirmelerde bulunan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, sel ve heyelan ile mücadele çalışmalarının mesai mefhumu gözetilmeksizin sürdürüldüğünü kaydetti. Gümrükçüoğlu, “Yoğun yağışa bağlı olarak birçok mahallemizde dere taşkını, toprak kayması gibi olaylar yaşandı. Çok şükür herhangi yaralanmalı bir olay dahi yaşanmamıştır. Ekiplerimiz çalışmalarını sürdürmektedir” diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2017, 17:14
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273