banner277

Burası Tunceli ,Buraya Bir Sihirli El Dokundu

Haber:Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Evet yanlış okumadonız burası Tunceli geçmişte karanlığın ve Terörün hüküm sürdüğü Devletin yeter artık diyerek karanlığa ve Teröre dur dediği İl Tunceli. Herşey bir dokunuşta değişti dünün güvensiz ve korku dolu yolu Tunceli Pilimür bugün en güvenli yol.Dün ekonomik sıralamaya dahi giremeyen Tunceli bugün İhracaat ve Üretimde ilk 10’da .Dün İçinde geçen dereye sadece bakan Tunceli halkı bugün o dere içinde ve kenarında piknik yapıyor Ailesi ve misafirleri ile bedava Türk Çayı içiyor. 19 Tirilyon tutan Dere islahı 3.5 Tirilyona devlet tarafından yapılıyor. Karanlık korku doku şehir’de 9 km’lik Ayyıldızlı aydınlatma yapılıyor.Dağlarında Teröristin Cirit attığı Pilümür ve Gökova’da artık Turistler geziyor daha bu gece bile yapılan sunmaya geçit verilmedi 10 PKK’lı leşi alındı. Zenginler kanalize edildi Yurtlar ve okullar yapıldı göç veren Tunceli artık göç alır oldu. Bütün bunları kimi yaptı Tunceli Valisi Tunceli Belediyesi Kayyumu Adam gibi adam Tuncay Sonel yaptı. Artık birileri bir yerlere dokunmalı.

Burası Tunceli ,Buraya Bir Sihirli El Dokundu

Burası Tunceli ,Buraya Bir Sihirli El Dokundu 

Haber:Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com 
Evet yanlış okumadonız burası Tunceli geçmişte karanlığın ve Terörün hüküm sürdüğü Devletin yeter artık diyerek karanlığa ve Teröre dur dediği İl Tunceli.
Herşey bir dokunuşta değişti dünün güvensiz ve korku dolu yolu Tunceli Pilimür bugün en güvenli yol.Dün ekonomik sıralamaya dahi giremeyen Tunceli bugün İhracaat ve Üretimde ilk 10’da .Dün İçinde geçen dereye sadece bakan Tunceli halkı bugün o dere içinde ve kenarında piknik yapıyor Ailesi ve misafirleri ile bedava Türk Çayı içiyor. 19 Tirilyon tutan Dere islahı 3.5 Tirilyona devlet tarafından yapılıyor. Karanlık korku doku şehir’de 9 km’lik Ayyıldızlı aydınlatma yapılıyor.Şehir meydanı parkları yeniden yapılıyor ağaçları bile ışıklandırılıyor hayat buluyor.Dağlarında Teröristin Cirit attığı Pilümür ve Gökova’da artık Turistler geziyor daha bu gece bile yapılan sunmaya geçit verilmedi 10 PKK’lı leşi alındı. Zenginler kanalize edildi Yurtlar ve okullar yapıldı göç veren Tunceli artık göç alır oldu. Bütün bunları kimi yaptı Tunceli Valisi Tunceli Belediyesi Kayyumu Adam gibi adam Tuncay Sonel yaptı. Artık birileri bir yerlere dokunmalı. 

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273