banner277

Bayramlıklar Başkan Üstün'den

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün ihtiyaç sahiplerine bayramlık Elbise Hediye etti. Başkan Üstün geçmişte uygulamaya koyduğu Evlenen Erkeklerin ''damatlığı benden'' kampanyasına şimdi bir yenisini ekleyerek yeni bir kampanyaya imza attı.

Bayramlıklar Başkan Üstün'den

 Bayramlıklar Başkan Üstün'den 

Haber : Ömer Altıntaş   www.trabzonhaber24.com  

Trabzon Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün ihtiyaç sahiplerine bayramlık Elbise Hediye etti. Başkan Üstün geçmişte uygulamaya koyduğu Evlenen Erkeklerin ''damatlığı benden'' kampanyasına şimdi bir yenisini ekleyerek yeni bir kampanyaya imza attı. Üstün Ramazan Bayramı dolayısı ile Önce İŞKUR Çalışanlarına daha sonra ise Tüm İhtiyaç sahipleri için uygulamaya koyduğu ''Bayramlık Elbisesi olmayan kalmasın'' uygulaması ile dua almaya devam ediyor.  Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün İhtiyaç sahiplerine verdiğimiz elbiselerin hepsi marka elbiseler hiç bir karşılık almadan Elbiseleri İhtiyaç sahiplerine  veriyoruz . Üstün Amacımız Bayramlık alamadan Bayrama yine girdik denmesin ihtiyaç sahiplerinin içlerindeki o burukluğu yok edelim dedim . 

Bayramlık Elbiseye kavuşan ihtiyaç sahipleri çok mutlu olduklarını Bayramlık Elbise alacak güçlerinin olmadığını Bayramlık Elbise Özlemlerinin Başkan Rahmi Üstün tarafından giderilmesine çok memnun kaldıklarını ifade ettiler. 
Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2017, 14:38
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273