banner277

Başkan Üstün'den Muhtarlar Onuruna Yemek

Haber: Melek Çakır www.trabzonhaber24.com Trabzon Sürmene'nin başarılı Belediye Başkanı Rahmi Üstün Muhtarlar günü dolayısı ile bir yemek tertip etti.

Başkan Üstün'den Muhtarlar Onuruna Yemek

Başkan Üstün'den Muhtarlar Onuruna Yemek 

Haber: Melek Çakır  www.trabzonhaber24.com

  Trabzon Sürmene'nin başarılı Belediye Başkanı Rahmi Üstün Muhtarlar günü dolayısı ile bir yemek tertip etti. Başkan Üstün Sürmene Sofrası'nda tertip ettiği yemeğe Sürmene Kaymakamı Mehmet Alper Çiğ,Ak Parti Sürmene İlçe Başkanı Hüseyin Azioğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri,Sürmene Emniyet Müdürü Ramazan Soner ,Sürmene Esnaf Odası Başkanı Selahattin İsmailoğlu,Mahalle Muhtarları ,Belediye Meclis Üyeleri ile Daire amirleri katıldı. Başkan Üstün günün anısına Mahalle Muhtarlarına kravat hediye etti. 
SÜRMENE KAYMAKAMI MEHMET ALPER ÇİĞ
Yemek sonrası Sürmene Kaymakamı Mehmet Alper Çığ bir konuşma yaparak 19 Ekim Muhtarlar gününü tebrik etti. 
SÜRMENE BELEDİYE BAŞKANI RAHMİ ÜSTÜN 
Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün ise Konuşmasında ; “Muhtarlarımız mahallelerimizin yaşlılarımızın hamisi, küçük çocuklarımızın ağabeyi ve tüm vatandaşlarımızın yol göstericisidirler. Muhtarlarımızın arkasında her hangi bir siyasi güç olmaksızın kendi güçleri ve emekleri ile seçimleri kazanan olmaları ve seçildikleri mahallelerde vatandaşların her türlü işleri ile uğraşmaları onların ne kadar önemli bir iş yaptığını göstermektedir. Hem milleti hem devleti temsil gibi önemli bir görevi yürüten tüm muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Gününü kutluyor, selam ve sevgilerimi sunuyorum” dedi. 

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273