banner277

Başkan Üstün'den Kadıköy Kaymakamı Mustafa Özarslan'a Hayırlı Olsun Ziyareti

Haber: Tarkan Yusuf Altıntaş www.trabzonhaber24.com Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün ve Ak Parti İlçe Başkanı Hüseyin Aizoğlu Trabzon Sürmene Eski kaymakamlarından Dr.Mustafa Özarslan'a yeni görev yeri İstanbul Kadıköy İlçesinde ziyaret ettiler.

Başkan Üstün'den Kadıköy Kaymakamı Mustafa Özarslan'a Hayırlı Olsun Ziyareti

 Başkan Üstün'den Kadıköy Kaymakamı Mustafa Özarslan'a Hayırlı Olsun Ziyareti
Haber: Tarkan Yusuf Altıntaş   www.trabzonhaber24.com 

Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün ve Ak Parti İlçe Başkanı Hüseyin Aizoğlu Trabzon Sürmene'nin Eski Efsane kaymakamlarından Dr.Mustafa Özarslan'a yeni görev yeri İstanbul Kadıköy İlçesinde ziyaret ettiler. Bir dönem Sürmene'de adı Projeci Kaymakam olarak bilinen Dr.Mustafa Özarslan Sürmene kaymakamlığı sonrası Mersin Yenişehir kaymakamlığı yaptı. Özarslan Mersin Yenişehir İlçesinde başarılı kaymakamlığından sonra Türkiye'nin en büyük ve en önemli ilçesi Kadıköy Kaymakamlığına atanmıştı. Başkan Üstün ve Azizoğlu Kaymakam Özarslan ile bir süre görüştükten sonra başarı dilekleri ile Kadıköy İlçesinden ayrıldılar.  Kadıköy Kaymakamı Dr.Mustafa

Özarslan ziyaret sonrası şu açıklamaları yaptı.

 

KADIKÖY KAYMAKAMI MUSTAFA ÖZARSLAN 

Sürmene Belediye Başkanı Rahmi ÜSTÜN ve AK Parti Sürmene İlçe Başkanı Hüseyin AZİZOĞLU "hayırlı olsun" ziyaretinde bulundular.Nazik ziyaretleri için teşekkür ederim.Fahri hemşehrileri olmaktan gurur duyduğum kadim dostlarımızı ağırlamaktan büyük mutluluk duydum.Sürmeneli bütün hemşehrilerimi Kadıköy'e beklerim.Sürmenemize kucak dolusu selamlar..

Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2018, 22:29
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273