banner277

Bahçekaya Derneği Büyükşehir Belediye Meclisinde Asfalt Sözü Aldı

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon Maçka Bahçekaya Kalkındırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Orhan Bal ve Yönetim Kurulu Üyeleri Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Temmuz Ayı ilk oturum gününe katıldı.

Bahçekaya Derneği Büyükşehir Belediye Meclisinde Asfalt Sözü Aldı

 Bahçekaya Derneği Büyükşehir Belediye Meclisinde Asfalt Sözü Aldı 

Haber : Ömer Altıntaş   www.trabzonhaber24.com  

Trabzon Maçka Bahçekaya Kalkındırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Orhan Bal ve Yönetim Kurulu Üyeleri Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Temmuz Ayı ilk oturum gününe katıldı. Bahçekaya Kalkındırma ve Yaşatma Derneği Yöneticileri Büyükjşehir Belediye Meclisinde dertlerini sözcü olarak CHP Belediye Meclis Grup Başkanı Cahit Erdem'e ilettiler Cahit Erdem Meclis Toplantısında gündem dışı söz alarak Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu'na Maçka'nın Baraşka ve Seyitli Küme Evlerinin Yollarının Kullanılmaz olduğunu ve bu mahallelerde Diyaliz hastalarının olduğunu yolların kötü olması sebebi ile Diyaliz araçlarının hastaları taşımadığını ifade ederek bu mahalle yollarının asfalt yapılmasını istedi. Bu isteğe anında olumlu cevap veren Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Orhan fevzi Gümrükçüoğlu talimat vererek yarın yolun anında yapılmasını istedi. Yollarının hemen yapılacağını öğrenen Maçka Bahçekaya Kalkınma ve Güzelleştirme Derneği Başkanı Orhan Bal ve Yönetim Kurulu Üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu,CHP Grup Başkanı Cahit Erdem ve Meclis Üyelerine Teşekkür ederek Meclisten Mutlu şekilde ayrıldılar. 

BAHÇEKAYA KALKINDIRMA VE GÜZELLEŞTİRME DERNEĞİ BAŞKANI ORHAN BAL 
Bahçekaya kalkındırma güzelleştirme ve yardımlaşma Derneği Başkan Orhan Bal ve yönetim kurulu üyeleri ile Beraber Büyükşehir Belediye Meclisinin Toplantısına katılarak Seyitli ve Baraşka Evler yolunun Asvalt yapılması için Büyük Şehir Belediye Meclis uyardı Burhan Cahit Erdem söz alıp yolun bir an önce yapılması için Büyük Şehir Belediye Başkanı Dr Orhan Fevzi Gümrükçü Oğluna iletip diyaliz hastası olduğu ve servislerin artık bu yollardan dolayı gitmeyeceklerini iletti. sayın Büyükşehir belediye başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçü oğlu hemen talimat verip diyaliz hastamız bizim için çok öneli yarından itibaren makineleri yollayıp bahçe kaya yolunun yapılması için ne gerekiyorsa yapılmasını söyledi bizde Bahcekaya derneği başkanı Orhan Bal ve Yönetim kurulu arkadaşlarım başta burhan Cahit Erdem Büyükşehir belediye başkanı Dr Orhan Fevzi gümrükçü oğluna bize gösterdikleri ilgi alaka için teşekkür ederiz artık diş sallandı bu yolun takipçisi olacağız
Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2017, 21:29
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273