banner277

Vali Eşi Şengül Yavuz Çocuk Yuvasını Ziyaret Etti

Elde Ettiğiniz Kazanımlarınızla Kendinizi Yetiştirme Gayreti İçerisinde Olun Trabzon Valisi Yücel Yavuz’un eşi Şengül Yavuz Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı Fatih Çocuk Evleri Sitesini ziyaret etti. Kurum himayesinde bulunan çocuk ve gençlerle uzun süre sohbet eden Şengül Yavuz, eğitmenlerden çocukların bakımı hakkında bilgi aldı. "Burada verilen imkânları en güzel şekilde kullanmalarını çocuklara öğütleyen Şengül Yavuz, “Elde ettiğiniz kazanımlarınızla kendinizi yetiştirme gayreti içerisinde olun. Unutmayın ki tüm gayretimiz, sizleri gelecekte ülkemize ve topluma faydalı birer birey olarak yetiştirmektir” dedi. Ziyarette Bayan Yavuz’a İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Halil Şen'in eşi Sevgi Şen, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ahmet Kurt ve kurum yetkilileri eşlik etti.

Vali Eşi Şengül Yavuz Çocuk Yuvasını Ziyaret Etti

Elde Ettiğiniz Kazanımlarınızla Kendinizi Yetiştirme Gayreti İçerisinde Olun

Trabzon Valisi Yücel Yavuz’un eşi Şengül Yavuz Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı Fatih Çocuk Evleri Sitesini ziyaret etti.


Kurum himayesinde bulunan çocuk ve gençlerle uzun süre sohbet eden Şengül Yavuz,
eğitmenlerden çocukların bakımı hakkında bilgi aldı. "Burada verilen imkânları en güzel şekilde kullanmalarını çocuklara öğütleyen Şengül Yavuz, “Elde ettiğiniz kazanımlarınızla kendinizi yetiştirme gayreti içerisinde olun. Unutmayın ki tüm gayretimiz, sizleri gelecekte ülkemize ve topluma faydalı birer birey olarak yetiştirmektir” dedi.


Ziyarette Bayan Yavuz’a İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Halil Şen'in eşi Sevgi Şen, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ahmet Kurt ve kurum yetkilileri eşlik etti.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273