banner277

KÜÇÜKİBRAHİMOĞULLARI AİLESİ İFTAR YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİLER

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon ve Bölgenin köklü Ailelerinden Küçükibrahimoğulları Aileleri bu akşam Of Gün Batımı Tesislerinde bir İftar yemeği vererek bir araya geldiler .

KÜÇÜKİBRAHİMOĞULLARI AİLESİ  İFTAR YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİLER

 KÜÇÜKİBRAHİMOĞULLARI AİLESİ İFTAR YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİLER 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com 

Trabzon ve Bölgenin köklü Ailelerinden Küçükibrahimoğulları bu akşam Of Gün Batımı Tesislerinde bir İftar yemeği vererek bir araya geldiler . Of -Arsin ve Diğer İlçelerde yaşamakta Olan Küçükibrahimoğulları Ailesi her yıl geleneksel olarak Of ,Arsin ve Urfa'da İftar Programlarında  bir araya gelerek birlik beraberliklerini kuvvetlendirmiş oluyorlar . Küçükibrahimoğulları ; Gürsoy,AkYıldız,Memişoğulu,Küçük,Küçükoğlu ve Başkan Ailelerinden oluşmakta.

Of Gün Batımı Tesislerinde bir araya gelen Küçükibrahimoğulları İftar Programına Trabzon Büyükşehir Belediyesi Ak Parti Grup Başkanı Sait Gürsoy,Çaltılı Mahalle Muhtarı Şükür Akyıldız ,MHP Trabzon Millet Vekili Aday Adayı İbrahim Çakır,MHP İstanbul Millet Vekili Adayı Fuat Çakıroğlu,Çakıroğulları Derneği Başkanı Bayram Ali Çakır ,MHP Of İlçe Başkan Yardımcısı Mümin Çakıroğlu , MHP Arsin İlçe Başkanı Mustafa Küçükibrahimoğlu,Gürsoylar Dernek Başkanı Rasim Gürsoy, İbrahim Çakır Of -Hayrat Dernek Başkanı,Zekeriya Akyıldız Of  Ülkü Ocakları Başkanı,Ersoy Çakıroğlu Trabzonspor Stad Müdür Yardımcısı,Yıldırım Akyıldız Eski Of Ülkü Ocakları Başkanı ve Küçükibrahimoğlu Ailesi ile Çok sayıda misafir katıldı.
Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2015, 00:24
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273