banner277

Gündüz rafting, gece kamp heyecanı !

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından Trabzon Düzköy ilçesine bağlı Haçkalı Yaylası’nda gerçekleştirilen 5. Dönem Doğa kampı devam ediyor

Gündüz rafting, gece kamp heyecanı !

Gençlerin serbest zamanlarını çeşitli sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle değerIendirmelerini sağlamak amacıyla Trabzon Düzköy İlçesi Haçkalı Yaylası’nda 88 erkek öğrencinin katılımı ile düzenlenen doğa kampında öğrenciler Rize’nin İkizdere ilçesinde rafting yapma fırsatı elde ettiler.

Çoğu genç ilk defa rafting yaptığını belirterek, “ Adrenalin çok yüksek bir aktivite. İlk kez yaptık ama bundan sonra her fırsatta yapacağız“ dediler.

Rafting etkinliğinden sonra Düzköy Doğa Kampı’na gelen öğrenciler gecenin sonunda kamp ateşi yaktılar. Kampların sorunsuz geçtiğini ifade eden Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemalettin Yazıcı, “Şu ana kadar Trabzon Düzköy Doğa kampına 281’i kız, 126’sı erkek olmak üzere toplamda 407 öğrenci katıldı. Burada çok güzel ve eğlenceli vakit geçiriyorlar. Tamamiyle sorunsuz kamp dönemi geçiriyoruz. Türkiye’nin farklı illerinden gelen öğrenciler Trabzon’dan mutlu ayrılmalarını görmek bizleri çok memnun ediyor” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2014, 19:46
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273