banner277

Fırtına Sürmene'yide Vurdu

Haber: Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon ve İlçelerinde dün akşama doğru aşırı yağış ve fırtına ile başlayan olumsuz hava durumu Araklı İlçesinin Bayburt Bağlantı yolunu 24 Saattir kesmiş durumda.

Fırtına Sürmene'yide Vurdu

Sürmene'yide Vurdu 

Haber: Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com

Sel

  Trabzon ve İlçelerinde dün akşama doğru aşırı yağış ve fırtına ile başlayan olumsuz hava durumu Araklı İlçesinin Bayburt Bağlantı yolunu 24 Saattir kesmiş durumda.  Araklı Kaşıkçı Mevkii Ayvadere Camii ve yanındaki yerleşim birimindeki cami ve evler kullanılmaz hale geldi. Araklı Bayburt yolu ise ulaşıma kapandı. Gecenin karanlığında yağan aşırı yağış Sürmene İlçesini de vurdu.

BAŞKAN ÜSTÜN; GECE YARISI SEL FELAKETİNİ YAŞAYAN MAHALLEDE

Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün Sürmene Belediyesi Fen İşleri ile sel felaketinin yaşandığı Aşağı Çavuşlu,Balıklı,Ortaköy,Koyuncular ,Aksu Mahallesi ve gece boyu devam eden aşırı yağmurdan dolayı etkilenen diğer çalışmalara tek tek katıldı. Sabaha kadar devam eden aşırı yağıştan dolayı Sürmene Uyku uyumadı . Derekenarlarındaki ağaçları kökünden sökerek köprü ve menfez geçitlerini kapatan Sel suları şehri tehdit etti. Sabahın ilk ışıkları itibari ile felaketin boyutu ortaya çıktı. 

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2018, 14:38
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273