banner277

Ev ve aracını devlete bağışlamak istiyor

Tokat'ın Turhal ilçesinde çiğ köfte dükkanı işleten Muhammed Ali Aydın, evi ve aracını devlete bağışlamak istediğini belirtti.Aydın, gazetecilere yaptığı açıklamada, Türkiye üzerine oynanan döviz oyununu gördüklerini,...

Ev ve aracını devlete bağışlamak istiyor

Tokat'ın Turhal ilçesinde çiğ köfte dükkanı işleten Muhammed Ali Aydın, evi ve aracını devlete bağışlamak istediğini belirtti.

Aydın, gazetecilere yaptığı açıklamada, Türkiye üzerine oynanan döviz oyununu gördüklerini, bu nedenle devletlerine sahip çıktıklarını söyledi.

Aydın, "Nasıl 15 Temmuz'da çıplak ellerimizle ihanetin karşısına durarak millete dönen namluya karşı ülkemizi savunduysak bugün ülkemize yapılan ekonomik saldırıda döviz oyununda da devletimizin yanındayız. Bu saldırıyı durduracağız inşallah." dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a mektup yazdığını anlatan Aydın, "Evimin ve aracımın satış ve kullanma yetkisini devletime vermek üzere Cumhurbaşkanımıza mektup gönderiyorum. Devletimiz ihtiyaç duyduğu andan itibaren ev ve arabamı nakte çevirip devletimizin, milletimizin refahı için harcayabilir." diye konuştu.

Aydın, daha sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yazdığı mektubu PTT Turhal Şubesinden postaya verdi.

Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2018, 13:51
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273