banner277

Düzköy Honefter Yayla Şenliği Yapıldı

HONEFTER YAYLA ŞENLİĞİ YAPILDI Düzköy Honefter Yayla Şenliği büyük bir coşku ve yoğun bir katılımla gerçekleşti. Şenliğe TBMM Çevre Komisyonu Başkanı, AK Parti Trabzon Milletvekilimiz Muhammet Balta, AK Parti Trabzon Milletvekilimiz Salih Cora, Belediye Başkanımız Muhammet Balta, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Düzköy Belediye Başkanı Abidin Çelik, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel, Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu, Sosyal Hizmetler İl Müdür Ahmet Kurt, siyasi parti ilçe başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Düzköy Belediye Başkanı Abidin Çelik, yayla yollarına yaptığı hizmetlerden dolayı Belediye Başkanımız Muhammet Balta’ya bir plaket verdi. Şenlikte konuşan Belediye Başkanımız Muhammet Balta, “Şenliğimiz huzurlu ve mutlu olsun. Bayram arifesindeyiz. Birlik ve beraberlik içerisinde bayramımızı geçirmeyi diliyorum. Hep bu yöreni insanlarıyız. Bizler belediye başkanları olarak bu yollara hizmet etme fırsatı bulduk. Hizmet etmeye de devam edeceğiz. Bizler bu hizmetleri yaparken desteklerini esirgemeyen Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, TBMM Çevre Komisyonu Başkanı, AK Parti Trabzon Milletvekilimiz Sayın Muhammet Balta’ya, AK Parti Trabzon Milletvekilimiz Sayın Salih Cora’ya çok teşekkür ediyorum. Sizlerin desteğinize her zaman ihtiyacımız var. Allah sizlerden razı olsun. Bayramınızı tebrik ediyorum. Allah’a emanet olun” dedi.

Düzköy Honefter Yayla Şenliği Yapıldı

HONEFTER YAYLA ŞENLİĞİ YAPILDI
Düzköy Honefter Yayla Şenliği büyük bir coşku ve yoğun bir katılımla gerçekleşti. 
Şenliğe TBMM Çevre Komisyonu Başkanı, AK Parti Trabzon Milletvekilimiz Muhammet Balta, AK Parti Trabzon Milletvekilimiz Salih Cora, Belediye Başkanımız Muhammet Balta, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Düzköy Belediye Başkanı Abidin Çelik, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel, Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu, Sosyal Hizmetler İl Müdür Ahmet Kurt, siyasi parti ilçe başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı. 
  Düzköy Belediye Başkanı Abidin Çelik, yayla yollarına yaptığı hizmetlerden dolayı Belediye Başkanımız Muhammet Balta’ya bir plaket verdi. Şenlikte konuşan Belediye Başkanımız Muhammet Balta, “Şenliğimiz huzurlu ve mutlu olsun. Bayram arifesindeyiz. Birlik ve beraberlik içerisinde bayramımızı geçirmeyi diliyorum. Hep bu yöreni insanlarıyız. Bizler belediye başkanları olarak bu yollara hizmet etme fırsatı bulduk. Hizmet etmeye de devam edeceğiz. Bizler bu hizmetleri yaparken desteklerini esirgemeyen Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, TBMM Çevre Komisyonu Başkanı, AK Parti Trabzon Milletvekilimiz Sayın Muhammet Balta’ya, AK Parti Trabzon Milletvekilimiz Sayın Salih Cora’ya çok teşekkür ediyorum.  Sizlerin desteğinize her zaman ihtiyacımız var. Allah sizlerden razı olsun. Bayramınızı tebrik ediyorum. Allah’a emanet olun” dedi.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273