banner277

BAŞKAN ÇEBİ ARAKLI'DA KAR MÜCADELESİ TÜM HIZI İLE DEVAM EDİYORUZ

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Tüm Trabzon'a olduğu gibi Araklı'yada dünden beri yoğun bir şekilde yağmaya devam eden Kar Tüm Mahalle Yollarını ve Şehir merkezindeki caddeleri trafiğe kapattı.

BAŞKAN ÇEBİ ARAKLI'DA KAR MÜCADELESİ TÜM HIZI İLE DEVAM EDİYORUZ

 BAŞKAN ÇEBİ ARAKLI'DA KAR MÜCADELESİ TÜM HIZI İLE DEVAM EDİYORUZ

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com 

Tüm Trabzon'a olduğu gibi Araklı'yada dünden beri yoğun bir şekilde yağmaya devam eden Kar Tüm Mahalle Yollarını ve Şehir merkezindeki caddeleri trafiğe kapattı.

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi Dünden beri yağan karla beraber bizde Araklı Belediyesi Fen işleri olarak Mahallelerimizde kar küremeye yol açmaya devam ediyoruz .
Başkan Çebi biz yolları açarken bir taraftan da kar yağmuru devam ettiğinden aynı yollar yine kapanmış oluyor. Çebi her şeye rağmen Karla mücadelemiz artarak devam ediyor vatandaşlarımızın hastalarımızın en kısa zamanda hastanelere nakli ve rahatı için elimizden gelen tüm gayretimizi göstermekteyiz çalışan personelime ve Mahalle Muhtarları ile Vatandaşlarımıza duyarlılıklarından dolayı teşekkür ediyorum dedi.

Araklı belediye Başkanı Recep Çebi Belediyemizde Karla Mücadele için acil eylem Ofisi açtık halkımızın tüm şikayet ve istekelrini anında cevaplıyoruz hizmetimiz aksamadan gece gündüz sürmekte dedi. 
Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2016, 14:53
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273