banner277

Başkan Şen Arsin'i Şantiyeye Çevirdi

Haber: Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon Arsin Belediye Başkanı Dr.Erdem Şen Arsin İlçesini Şantiyeye çevirdi.

Başkan Şen Arsin'i Şantiyeye Çevirdi

Başkan Şen Arsin'i Şantiyeye Çevirdi
Haber: Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com  Trabzon Arsin Belediye Başkanı Dr.Erdem Şen Arsin İlçesini Şantiyeye çevirdi. Çalışkanlığı ile bilinen Başkan Arsin'in en önemli caddelerindeki Elektrik hatlarını yer altına almaya başladı.Çoruh EDAŞ Elektrik dağıtım şirketi ile ortaklaşa yaptıkları proje dahilinde İlçenin en büyük caddesi olan Ersoy Caddesinde kazı işlemlerine başladı. Başkan Şen Elektrik tellerini yer altına aldıktan sonra İlçede başlayan Doğal Gaz çalışmalarınında son sürat devam ettirmesinden dolayı Arsin'in şehir merkezi şantiye alanına döndü. Arsin İlçesinde devam eden Alt yapı çalışmalarının kısa sürede biteceğini söyleyen Şen ,Şehrimiz en yakın zamanda çevre kirliliği yapan Elektrik tellerinden ve kışın çevre kirliliği yapan Kömür pisliğinden kurtulacak dedi ve şu kısa açıklamayı yaptı. 
DR.ERDEM ŞEN 

İlçemiz Mehmet Akif Ersoy caddesinde görüntü kirliliğine sebep olan elektrik kabloları Çoruh Edaş ile ortak çalışma başlatılarak yer altına alınıyor.Aynı caddede yakın zamanda doğal gaz için çelik boru hattı çalışması yapılacak.Arsinimize hayırlı olsun.

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2018, 21:38
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273