banner164

Ünal Karaman 1996 Yılını Unutmuş Değilim !

Ben 1996 yılını unutmuş değilim. Bazen acısı içime kor gibi oturur. Ama maalesef spor böyle bir iş” şeklinde konuştu. Oyuncuların farklı özelliklerini kullanmaya gayret göstereceklerini vurgulayan Karaman, “Kucka sakatlıktan döndü.

Ünal Karaman 1996 Yılını Unutmuş Değilim !
banner232

Ünal Karaman 1996 Yılını Unutmuş Değilim !

Ben 1996 yılını unutmuş değilim. Bazen acısı içime kor gibi oturur. Ünal Karaman 96 yılı derken kaybedilen şampiyonluğa vurgu yaptı elbette de hangi maçı odak noktasına koydu. Van mı F.Bahçe mi..? Her iki maçta da puan kaybetmiştik. Ünal Karaman 96 hatırlatması yaptıktan sonra bu sezonun ilk yarısında kaybettikleri bütün puanlar için yandığım puanlardır dedi... Ünal Hoca en çok da Beşiktaş maçında kaybedilen 2 puanı unutmuş değil.

Ama maalesef spor böyle bir iş” şeklinde konuştu. 

Oyuncuların farklı özelliklerini kullanmaya gayret göstereceklerini vurgulayan Karaman, “Kucka sakatlıktan döndü. Sosa bizim için önemli bir oyuncu. Şuan baktığımızda Sosa ve Onazi yok. Bu durumda mazeret üretmedik. Başka oyuncularımızdan farklı özelliklerini kullanmaya gayret göstereceğiz. Belki oyun karakterimizi değiştireceğiz. Belki bir farklılık yapacağız ama mutlaka ve mutlaka elimizdeki en doğru oyuncularla beraber aklı ve yüreği saha içerisinde olan bir kadro seçip göndereceğiz. Dışarıdan arkadaşları da destekleyecek. Bunu handikap olarak görmeyeceğiz” diye konuştu.  Futbolcuların gençlik hassasiyetlerini normal karşıladıklarını söyleyen Karaman, “Bizim ilk devremiz bitti. Kupa maçına başlayacağız. Daha sonra oynayacağımız Balıkesir maçını kupada, Başakşehir maçını ise ligde kazanmak istiyorum. Benim hedefim şuan itibariyle budur. Futbolcularımızın gençlik hassasiyetlerini normal karşılıyoruz. Onların içerisinde kopan fırtına mutlaka bazı fırtınaların yansımasıdır” ifadelerini kullandı. 

Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2018, 12:26
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner249

banner160

banner254

banner273