banner277

TRAZONSPOR'DA ÇATI ADAY BELLİ OLDU

Trabzonspor kongresine yaklaşık üç ay gibi bir süre kala, muhalefetin çatı aday arayışı ve çalışmalar hızla devam ediyor.

TRAZONSPOR'DA ÇATI ADAY BELLİ OLDU

 TRAZONSPOR'DA ÇATI ADAY BELLİ OLDU 

Trabzonspor kongresine yaklaşık üç ay  gibi bir süre kala, muhalefetin çatı aday  arayışı ve çalışmalar hızla devam ediyor. Camiaya yakın kesimlerin verdiği bilgilere göre çatı aday için eski dostlar tıpkı 2007 yılında Nuri Albayrak yönetimine karşı olduğu gibi  birlikte hareket etme kararını uygulamaya koyuyor. Faruk Özak’ın liderliğinde, Özkan Sümer, Hayrettin Hacısalihoğlu ortak çalışarak kamuoyu yaratma gayretlerini sürdürüyor. Bu çerçevede yine iddialara göre  söz konusu bu üç isim geçen hafta Trabzon’a gelen Muharrem Usta ile Zorlu otelde bir araya geldiler. Faruk Özak, Özkan Sümer, Hayrettin Hacısalihoğlu  üçlüsünün,  Muharrem Usta’ya ‘Listeni biz yapalım’ teklifinde bulundukları, Usta’nın bunu kabul ederek; ‘Liste sizden, destek sizden, para benden’ dediği belirtiliyor. Muharrem Usta’nın buna karşılık ayrıca; ‘Bu seçimi biz kazanacaksak ben aday olmalıyım. Çünkü ikinci kez  kaybedersem Trabzonspor defterim de kapanır’ dediği, Özak, Hacısalihoğlu ve Sümer üçlüsünün bu konuda ‘zafer’ sözü verdikleri ileri sürülüyor.

Bilindiği gibi Faruk Özak, Hayrettin Hacısalihoğlu, Özkan Sümer üçlüsü 2008 yılında da benzer bir proje ile Sadri Şener’i göreve getirtmişti.




Kaynak: Trabzonhaber.com.tr
Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2015, 09:17
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273