banner164

Trabzonspor’dan Müjde

Spor Toto Süper Lig’de Alanyaspor ile karşılaşacak olan Bordo Mavililer hazırlıklarını sürdürüyor. Teknik Direktör Ünal Karaman yönetimine Trabzonspor Mehmet Ali Yılmaz Tesislerinde çalışmalarını sürdüren Bordo Mavililer de 4 oyuncudan müjdeli haber geldi. Bordo Mavililerin dün yapılan antrenmanında ayağında ağrı hisseden genç savunmacı Hüseyin Türkmen devam edememiş ve antrenmanı yarıda bırakmıştı. Genç savunmacı bugün düzenlenen antrenmana çıkarak takımla birlikte hazırlıklarını sürdürdü. Bordo Mavililerin bir diğer sakat oyuncusu Uğurcan Çakır ve Kamil Ahmet Çörekçi dün yapılan antrenmanda takımdan ayrı olarak düz koşu yapmıştı. Bordo Mavililerin genç kalecisi ve bek oyuncusu takımla birlikte çalışmalara başlayarak Alanyaspor mücadelesi öncesi teknik heyeti sevindirdi. Trabzonspor'da de dün yapılan antrenmanda yer almayan Abdülkadir Parmak'da takımla birlikte çalışmalara başladı. NOVAK DÜZ KOŞU YAPTI Bordo Mavililerin bir diğer sakat oyuncusu Filip Novak düz koşularını sürdürürken genç oyunculardan Tayyip Ebrar ve Koray Kılınç antrenmanda yer almadı.

Trabzonspor’dan Müjde
banner232

Trabzonspor’dan Müjde 

Spor Toto Süper Lig’de Alanyaspor ile karşılaşacak olan Bordo Mavililer hazırlıklarını sürdürüyor.
Teknik Direktör Ünal Karaman yönetimine Trabzonspor Mehmet Ali Yılmaz Tesislerinde çalışmalarını sürdüren Bordo Mavililer de 4 oyuncudan müjdeli haber geldi.
Bordo Mavililerin dün yapılan antrenmanında ayağında ağrı hisseden genç savunmacı Hüseyin Türkmen devam edememiş ve antrenmanı yarıda bırakmıştı.
Genç savunmacı bugün düzenlenen antrenmana çıkarak takımla birlikte hazırlıklarını sürdürdü.
Bordo Mavililerin bir diğer sakat oyuncusu Uğurcan Çakır ve Kamil Ahmet Çörekçi dün yapılan antrenmanda takımdan ayrı olarak düz koşu yapmıştı.
Bordo Mavililerin genç kalecisi ve bek oyuncusu takımla birlikte çalışmalara başlayarak Alanyaspor mücadelesi öncesi teknik heyeti sevindirdi. 
Trabzonspor'da de dün yapılan antrenmanda yer almayan Abdülkadir Parmak'da takımla birlikte çalışmalara başladı. 
NOVAK DÜZ KOŞU YAPTI
Bordo Mavililerin bir diğer sakat oyuncusu Filip Novak düz koşularını sürdürürken genç oyunculardan Tayyip Ebrar ve Koray Kılınç antrenmanda yer almadı. 

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner249

banner160

banner254

banner233

banner273