banner164

Trabzonspor’dan Maratona Davet

Trabzon Büyükşehir Belediyesinin hazırlıklarını titizlikle sürdürdüğü ve 23 Şubat Pazar günü gerçekleştirilecek olan 40. Uluslararası Trabzon Yarı Maratonu’na Trabzonspor’dan da destek geldi.

Trabzonspor’dan Maratona Davet
banner232

Trabzonsporlu futbolcular, Sivasspor ile oynanacak maç öncesi sahaya “40. Uluslararası Trabzon Yarı Maratonu’nda Buluşalım” yazılı pankartla çıktı.     
 
Trabzon’un düşman işgalinden kurtuluşunun 102’nci yıl dönümü etkinlikleri çerçevesinde Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenecek olan 40. Uluslararası Trabzon Yarı Maratonu ve Halk Koşusu hazırlıkları, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’nun talimatları ile yoğun şekilde devam ediyor. Bu yıl “Sıfır Atık” temasıyla organize edilen yarı maratonun sloganı ise “Hayde! Adım At Değişsin” olacak.
 
40. Uluslararası Trabzon Yarı Maratonu’na Trabzonspor da destek verdi. Futbolcular, Trabzonspor’u liderliğe taşıyan Sivasspor maçı öncesi sahaya “40. Uluslararası Trabzon Yarı Maratonu’nda Buluşalım” yazılı pankartla çıktı. Trabzonspor’un bu jestine taraftarlar da alkışlarla destek verdi.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner254

banner273