banner164

Trabzonspor’dan Ayrılan Futbolcular Gülerek Gidiyor

Dün sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilerek Trabzonspordan ayrılan İranlı futbolcu Vahid Amiri’ye veda töreni düzenlendi. Trabzonspor Genel Sekreteri Ömer Sağıroğlu’nun katıldığı veda töreninde Vahid Amiri, Trabzonspor’da çok güzel insanlar tanıdığını ve her şey için kulübümüze teşekkür ettiğini ifade etti. Trabzonspor Yönetim kurulu adına Vahid Amiri’ye teşekkür plaketini takdim eden Genel Sekreterimiz Ömer Sağıroğlu, emekleri için futbolcuya teşekkür ederek, “Vahid Amiri, karakteri ve yaşantısını çok beğendiğimiz, başarılı olmasını cani gönülden istediğimiz bir futbolcuydu. Profesyonel olarak yollarımız ayrılıyor ama gönül bağımız hep devam edecek. İnşallah bundan sonraki futbol hayatında çok başarılı olur” dedi.

Trabzonspor’dan Ayrılan Futbolcular Gülerek Gidiyor
banner232

Trabzonspor’dan Ayrılan Futbolcular Gülerek Gidiyor 

Dün sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilerek Trabzonspordan ayrılan İranlı futbolcu Vahid Amiri’ye veda töreni düzenlendi.

Trabzonspor Genel Sekreteri Ömer Sağıroğlu’nun katıldığı veda töreninde Vahid Amiri, Trabzonspor’da çok güzel insanlar tanıdığını ve her şey için kulübümüze teşekkür ettiğini ifade etti.

Trabzonspor Yönetim kurulu adına Vahid Amiri’ye teşekkür plaketini takdim eden Genel Sekreterimiz Ömer Sağıroğlu, emekleri için futbolcuya teşekkür ederek, “Vahid Amiri, karakteri ve yaşantısını çok beğendiğimiz, başarılı olmasını cani gönülden istediğimiz bir futbolcuydu. Profesyonel olarak yollarımız ayrılıyor ama gönül bağımız hep devam edecek. İnşallah bundan sonraki futbol hayatında çok başarılı olur” dedi.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273