banner277

TRABZONSPOR'DAN ANLAMLI KAHVALTI

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Göreve geldiği günden bu yana özellikle kulübün ekonomisini düzeltmeye çalışan başkan Muharrem Usta ve yönetim kurulu pazar günü camianın önemli isimleriyle bir araya gelerek bir istişare zirvesi gerçekleştirecek.

TRABZONSPOR'DAN ANLAMLI KAHVALTI

 TRABZONSPOR'DAN ANLAMLI KAHVALTI 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com  

Göreve geldiği günden bu yana özellikle kulübün ekonomisini düzeltmeye çalışan başkan Muharrem Usta ve yönetim kurulu pazar günü camianın önemli isimleriyle bir araya gelerek bir istişare zirvesi gerçekleştirecek. 

Trabzonspor Kulüp Başkanı Muharrem Usta daha önce kulüpte görev yapmış eski başkan ve yönetim kurulu üyelerini davet ettiği pazar günkü zirve Ramada Oteli'nde gerçekleşecek. Usta göreve geldikten sonra yaşadıklarını ve yaptıklarını bu zirvede anlatarak kulübün akil insanlarından fikri yönde yardım talep edecek. Konuyla ile ilgili olarak Trabzonspor Genel Sekreter Yardımcısı Ali Rıza Egemen yaptığı açıklamada, “Başkanımız Muharrem Usta ve Yönetim kurulumuz pazar günü tüm eski yönetim kurulu üyelerimizle bir arada olup Trabzon kıymalısı yiyeceğiz. Amacımız birlik, beraberlik, dayanışmadır. Kimseyi ötekileştirme den; camiayı kucaklayıp, büyük Trabzonspor'umuzu yeniden şahlandıracağız” dedi. Öte yandan Trabzonspor'un istişare toplantısına geçtiğimiz dönem kulüp başkanlığını yapan İbrahim Hacıosmanoğlu'da davet edildi.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2016, 19:58
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273