banner164

Trabzonspor’da Takımın Yarısı İdmana Çıkmadı

Trabzonspor 2-2 berabere kaldığı Sivasspor karşılaşması sonrası Mehmet Ali Yılmaz tesislerinde teknik direktör Ünal Karaman yönetiminde gerçekleşen antrenmanda sakat oyuncuların fazlalığı dikkat çekerken antrenmana ilk olarak İranlı oyuncular Hosseini ve Amiri çıktı. Bordo Mavili yöneticilerden Ömer Sağıroğlu ve Özer Bayraktar’ın karşıladığı oyuncularla yöneticilerin samimiyeti dikkat çekti. Trabzonspor Revire Döndü Sakatlıkları süren Juraj Kucka ve Ogenyi Onazi'nin yanı sıra Sivas Belediyespor maçında sakatlanan Semih Karadeniz ve hafif sakatlıkları olan Jose Sosa, Abdülkadir Ömür ile Batuhan Artarslan tedaviye gönderildi. Yine hafif sakatlığı bulunan Joao Pereira ise tedavisinin ardından takımdan ayrı düz koşu gerçekleştirdi.

Trabzonspor’da Takımın Yarısı İdmana Çıkmadı
banner232

Trabzonspor’da Takımın Yarısı İdmana Çıkmadı 

Trabzonspor 2-2 berabere kaldığı Sivasspor karşılaşması sonrası Mehmet Ali Yılmaz tesislerinde teknik direktör Ünal Karaman yönetiminde gerçekleşen antrenmanda sakat oyuncuların fazlalığı dikkat çekerken antrenmana ilk olarak İranlı oyuncular Hosseini ve Amiri çıktı.
Bordo Mavili yöneticilerden Ömer Sağıroğlu ve Özer Bayraktar’ın karşıladığı oyuncularla yöneticilerin samimiyeti dikkat çekti.

Trabzonspor Revire Döndü 

Sakatlıkları süren Juraj Kucka ve Ogenyi Onazi'nin yanı sıra Sivas Belediyespor maçında sakatlanan Semih Karadeniz ve hafif sakatlıkları olan Jose Sosa, Abdülkadir Ömür ile Batuhan Artarslan tedaviye gönderildi. Yine hafif sakatlığı bulunan Joao Pereira ise tedavisinin ardından takımdan ayrı düz koşu gerçekleştirdi.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160