banner164

Trabzonspor’da Durmak Yok

Trabzonspor’un Spor Toto Süper Lig 2019 – 2020 Cemil Usta sezonu hazırlıkları bugün Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde yapılan günün ilk antrenmanıyla devam etti. Teknik Direktör Ünal Karaman yönetiminde 10.00’da yapılan antrenmanda Trabzonsporlu oyuncular üç gruba ayrıldı. Birinci gruptaki oyuncular sağlık kontrolünden geçerken, ikinci grup oyuncular vücut kitle analizi ve laktat testinden geçtiler. Son grup oyuncular ise Kaptan Cemil (Dozer) Usta Sahası’nda düşük şiddetli koşu ve toplu oyun çalışmaları gerçekleştirdi. Trabzonspor,bugün 18.00’da basın mensuplarına ve taraftarımıza açık olarak gerçekleştireceği günün ikinci antrenmanıyla çalışmalarını sürdürecek.

Trabzonspor’da Durmak Yok
banner232

Trabzonspor’da Durmak Yok 

Trabzonspor’un Spor Toto Süper Lig 2019 – 2020 Cemil Usta sezonu hazırlıkları bugün Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde yapılan günün ilk antrenmanıyla devam etti.

Teknik Direktör Ünal Karaman yönetiminde 10.00’da yapılan antrenmanda Trabzonsporlu oyuncular üç gruba ayrıldı. Birinci gruptaki oyuncular sağlık kontrolünden geçerken, ikinci grup oyuncular vücut kitle analizi ve laktat testinden geçtiler. Son grup oyuncular ise Kaptan Cemil (Dozer) Usta Sahası’nda düşük şiddetli koşu ve toplu oyun çalışmaları gerçekleştirdi.

Trabzonspor,bugün 18.00’da basın mensuplarına ve taraftarımıza açık olarak gerçekleştireceği günün ikinci antrenmanıyla çalışmalarını sürdürecek.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273