banner164

Trabzonspor'u takip eden gazeteciler buluştu

Trabzonspor’u takip eden gazeteciler , yeni sezon öncesi biraraya geldi. Türkiye Spor Yazarları Derneği Trabzon Şubesi tarafından organize edilen kahvaltıda karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Trabzonspor'u takip eden gazeteciler buluştu
banner232

Trabzonspor'u takip eden gazeteciler buluştu

 Trabzonspor’u takip eden gazeteciler , yeni sezon öncesi  biraraya geldi. Türkiye Spor Yazarları Derneği Trabzon Şubesi tarafından organize edilen kahvaltıda karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. 

www.trabzonhaber24.com Editörü Gazeteci Ömer Altıntaş'ında katıldığı kahvaltılı toplantıda Trabzonspor Muhabirleri sorunlarını konuştu. 
 
TSYD Trabzon Şube Başkanı Selçuk Kılıç, Trabzonspor muhabirlerinin, milyonlarca taraftarı bulunan bordo-mavili takımın haberlerini kamuoyuna en iyi ve doğru şekilde aktarmak için yaz-kış, sıcak-soğuk demeden çalıştığına dikkat çekti. Başkan Kılıç, “Bizim görevimiz kamuoyunu en hızlı, en doğru ve tarafsız şekilde aydınlatmak. Bu kutsal görevi yaparken Trabzonspor muhabirleri olarak yine birlik içinde hareket etmeye devam edeceğiz” dedi.    Bordo-mavili takımı takip eden gazeteciler, çalışma koşullarının da masaya yatırıldığı buluşmada,  gelecek hafta Avusturya’da yapılacak olan Trabzonspor’un 2. Hazırlık kampının planlaması ile ilgili bilgilendirme yapıldı. Mercan Korupark’ta düzenlenen buluşmanın  ardından gazeteciler hatıra fotoğrafı çektirdi.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273