banner277

Trabzonspor taraftarlarından TFF'ye sert tepki!

Trabzonspor’un en son Gaziantepspor maçında hakem hataları nedeniyle puanlarının gasp edilmesinin ardından Bordo-Mavili camiada büyük tepkiye neden olmuştu.

Trabzonspor taraftarlarından TFF'ye sert tepki!
banner232

Trabzonsporlu taraftar grupları bir araya gelerek bu haksızlığa karşı ortak bildiri açıklayacaklarını duyurmuşlardı.
Bordo-Mavili taraftar gruplarının Trabzon Meydan Parkı’nda tüm taraftar grupları ile beraber, Trabzonspor’a yapılan haksızlıklara karşı ortak bildiri açıkladılar.
Trabzonspor taraftarlarının yaptığı ortak açıklamada şu ifadelere yer verildi;
Sevgili Trabzonsporlular bugün yine Trabzonspor’a yönelik alçakça, haimce ve kahpece bir operasyonla karşı karşıyayız. Maalesef bu operasyonlar yıllardır hem saha içinde hem de saha dışında devam etmektedir. 
Geçtiğimiz yıl Gaziantep maçında Abdulkadir Ömür’ün attığı golün iptaliyle başlayan süreç hafta sonu oynadığımız Gaziantep maçına kadar devam etti. Verilmeyen penaltılar, verilmeyen goller, iptal edilen penaltılarla puanlarımız çalındı.
Arkadalar bizler, tescillik Trabzonspor düşmanları ve sözde Trabzonsporlu bazı isimlerin organize ettiği bu operasyonları çok net görüyoruz ve çok iyi biliyoruz.
Süper Lig başlayalı 4 hafta olmuşken, Trabzonspor’un 3 maçta bariz hakem katliamlarıyla puan kaybetmesi tesadüf değildir. Belki Trabzonspor sahada istediğimiz futbol oynayamıyor ama emin olun ki bu puan kayıpları saha dışında kurgulanmış şeytani bir operasyonun parçasıdır. Başkanımızla görüşme cesareti gösteremeyen korkak ve şikeci TFF Başkanı Nihat Özdemir… Şeytan lakaplı Rıdvan Dilmen’in elinden tutarak MHK Başkanı yaptığı Serdar Tatlı… Trabzonspor’a olan düşmanlıkları gözlerinden okunan Cüneyt Çakır, Fırat Aydınus, Yaşar Kemal Uğurlu, Ali Şansalan, Volkan Bayarslan, Hüseyin Göçek, Halis Özkahya ve Abdulkadir Bitigen… VAR Koordinatörü Barış Şimşek! 2011’in baş aktörlerinden Temsilciler ve Gözlemciler Kurulu Başkanı Abdurrahman Arıcı. neredeyse 15 yıldır TFF’de görev alan ve federasyonda kendine bağlı paralel bir yapı kuran Mehmet Baykan ve onun camiamızdaki sinsi işbirlikçileri. Trabzonsporumuz maç kaybettiğinde avuçlarını ovalayan bu işbirlikçilerin sosyal medyadaki tetikçileri ve kuklaları.
Hepinizi tanıyoruz, hepinizi görüyoruz. Şunu açık ve net olarak bilin ki Trabzonsporumuzu size yem etmeyeceğiz. 
Trabzonspor bugün Türkiye’nin en değerli takımı. En iyi futbolcuları kadrosunda bulunduruyor. Ekonomimiz düzeliyor, futbolcularımız gününde maaşını alıyor. Herkesin örnek aldığı işlerin yolunda yürüdüğü bir Trabzonspor var. Ancak bu tablo başta İstanbul’daki şer odakları olmak üzere Trabzon’daki yerli işbirlikçilerini de rahatsız ediyor.
Trabzonspor’da istikrarsızlık isteyenler var. Kavga, karmaşa ile Trabzonspor’un saha içinden uzaklaşmasını isteyenler var. İlk dört haftada yaşadığımı hakem katliamları ve puan kayıpları ortadayken sinsice başkanımızı ve yönetimi hedef tahtasına koymaya çalışanlar var. Başkanımız ve yönetim kurlunun içine nifak tohumu ekmek isteyenler var. Her fırsatta Trabzonspor’u kötü göstermeye başkanını ve yönetimini başarısız göstermeye çalışanlar var. Bir yandan TFF-MHK bir diğer yandan içerideki işbirlikçiler bilinçli ve organize bir biçimde Trabzonspor’un en kritik noktalarına saldırıyorlar. 
Geçen sezon olduğu gibi bu sezon da akçakça planlar devam ediyor. Buna artık son verin. Eğer ki son vermez ve devam ederseniz bir sonraki eylemimiz sizlerin önünde konuşmak olmayacak. TFF’nin, MHK’nın, TFF içindeki paralel yapının ve şeytanların Trabzonspor’a karşı örtülü-örtüsüz operasyonlarına karşı bir sonraki durağımız İstanbul’daki TFF binasının önü olacaktır. Yoksa Trabzonspor hakkını alana kadar günlerce, aylarca TFF’nin önünde eylem yapacaktır. Bunu herkes böyle bilsin.
O günden sonra Nihat Özdemir istifa edene kadar, MHK istifa edene kadar, Federasyondaki tüm paralel kurullar istifa edene kadar, Şeytan susana kadar, Riva’da oturma eylemi yapacağız. Çünkü bizler asla ve asla imtiyaz istemiyoruz. Bizler temiz futbol ve adalet istiyoruz. Hem saha içinde hem de saha dışında kimsenin hakkı yenilmesin istiyoruz. Son sözümüz de Sözde Trabzonsporlu işbirlikçilere…
Trabzonspor’un ayağının tökezlenmesinden Trabzonspor’un yenilmesinden, Trabzonspor’un istikrarsızlaştırılmasından, Trabzonspor taraftarının mutsuzluğundan kim medet umuyorsa onlarla da hesabımız var. Ya Trabzonsporlu olun Trabzonspor’un yanında olun ya da defolun bu camiadan. Gidin kolkola yürüdüğünüz Trabzonspor düşmanlarının bu kez açıktan yanında olun. Her şart ve koşulda Trabzonspor’un başkanı veya yönetimi kim olursa olsun kulübümüzü içeriden ve dışarıdan dizayn edebileceğini düşünenlere karşı bizler tek yürek olacağız. Çünkü başka Trabzonspor yok.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner285

banner273