banner164

Trabzonspor Taraftarı İstanbul'u Yaktı

Haber : Tarkan Yusuf Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzonspor Kulüp Başkanı Muharrem Usta ve yönetim kurulum Üyelerininde katıldığı İstanbul’da Gurbetçi Gençler taraftar grubunun organizasyonuyla gerçekleştirilen olan “1 Meşale de Sen Yak” etkinliğine katıldı.

Trabzonspor Taraftarı İstanbul'u Yaktı
banner264

 Trabzonspor Taraftarı İstanbul'u Yaktı 

Haber : Tarkan Yusuf Altıntaş  www.trabzonhaber24.com  Trabzonspor Kulüp Başkanı Muharrem Usta ve yönetim kurulum Üyelerininde katıldığı İstanbul’da Gurbetçi Gençler taraftar grubunun organizasyonuyla gerçekleştirilen olan “1 Meşale de Sen Yak” etkinliğine katıldı.

TRABZONSPOR KULÜP BAŞKANI MUHARREM USTA DAHA 2 GÜNÜMÜZ VAR SÜRPRİZE HAZIR OLUN 
Trabzonspor Futbol Kulübünün 50. kuruluş yıldönümü nedeniyle İstanbul Sütlüce'de yapılan etkinliklerde taraftarlarımıza hizmet vermek üzere TS Club standı da açıldı. İstanbul Sütlüce Sahilini dolduran Binlerce Trabzonspor Taraftarı ellerinde meşaleler İstanbul Boğazını yaktı. Trabzonspor Kulüp Başkanı Muharrem Usta daha 2 Günümüz var Transfer sezonunun bitmesine siz rahat olun sürprize hazır olun mesajı verdi. Usta ben sizden daha çok istiyorum kamptaki çocuklarda sürpriz bekliyor durun sabredin dedi. 

Burası İstanbul, burayı kim yaktı diye soran olursa Trabzonspor taraftarı dersiniz biz hep diyoruz yer mekan önemli degil bizim oldugumuz yer bizimdir.
Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2017, 22:09
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner179

banner160

banner233

banner234