Trabzonspor Konyaspor Maçının Sembolü Haline Gelen O Kız Kardeşleri Buldu

Trabzonspor'un Geçtiğimiz hafta oynadığı Konyaspor karşılaşmasında tribündeki görüntüleriyle sembol haline gelen Aslı Kethüda ve Fatma Alemdar kardeşleri Trabzonspor Tesislerine davet ederek ağırladı.

Trabzonspor Konyaspor Maçının Sembolü Haline Gelen O Kız Kardeşleri Buldu
banner232

Trabzonspor Konyaspor Maçının Sembolü Haline Gelen O Kardeşleri Buldu 

Trabzonspor'un Geçtiğimiz hafta oynadığı Konyaspor karşılaşmasında tribündeki görüntüleriyle sembol haline gelen Aslı Kethüda ve Fatma Alemdar kardeşleri Trabzonspor Tesislerine davet ederek ağırladı.

YUSUF YAZICI: DUALARINIZI BİZDEN EKSİK ETMEYİN

Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman ve futbolcular Jose Sosa, Yusuf Yazıcı, Abdulkadir Ömür, Uğurcan Çakır ile Ogeny Onazi’yle bir araya gelen kız kardeşler, hikâyelerini oyuncularla paylaştı. Futbolla oldukça yakından ilgilenen iki kız kardeş, ayrıca hafta sonu oynayacağımız Beşiktaş karşılaşması için Teknik Direktörümüz Ünal Karaman ve futbolcularımıza başarılar diledi. Futbolcularımız Yusuf Yazıcı, Abdulkadir Ömür, Ogenyi Onazi ve Uğurcan Çakır, Aslı ve Fatma kardeşlerin ellerini öperek teşekkür etti. Genç oyuncumuz Yusuf Yazıcı, ‘’Dualarınızı bizden eksik etmeyin, sizlerin sayesinde bugünlere geldik’’ dedi.

TRABZONSPOR KAPTANI SOSA: “ÇOK GÜZEL BİR AN, ÇOK MUTLU OLDUM”

Kaptanımız Jose Sosa ise Arjantin’de futbolun çok sevilmesine rağmen bu görüntülerin çok nadir yaşandığını şunları söyledi ‘’Yaşadığım yerde futbol çok seviliyor, çok ilgi duyuluyor ama böyle bir görüntüyle hiç karşılaşmadım. Çok güzel bir an, çok mutlu oldum.’’ Sosa’nın, ‘’Bizi nasıl destekliyorsunuz?’’ sorusuna ise kız kardeşler ‘’Haydi oğlum, haydi çocuğum’’ sözleriyle cevap verdi. Jose Sosa, Aslı ve Fatma kardeşlere samimiyetleri için teşekkür etti. Teknik Direktörümüz Ünal Karaman imzalı forma hediye ettiği kız kardeşlere, “Bizi yalnız bırakmadığınız için çok sağ olun. Dualarınızı da eksik bırakmayın” şeklinde konuştu.

FATMA ALEMDAR: “EŞLERİMİZİ EVDE BIRAKIP MAÇLARA GİDİYORUZ”

Fatma Alemdar, unutulmaz bir gün yaşadığını vurgulayarak, “Eşlerimizi evde bırakıp maçlara gidiyoruz. Trabzonsporumu çok seviyorum. O anda fotoğrafımızı çekmişler. Tabi ki bayağı gündem oldu. Maç sırasında telefonda neye baktığım çok merak edilmiş. O sırada Sivasspor-Göztepe maçını da takip ediyordum. Çünkü puan sıralaması açısından önemli bir karşılaşmaydı” ifadelerini kullandı. Maçı izlerken örgü örmesiyle gündeme gelen Aslı Kethüda da şöyle konuştu: “Kızıma çeyiz hazırlıyorum. Stadyuma da örgümü götürdüm. İkinci yarı örgüyü bırakıp maça odaklandım ve sürekli dua ettim. Güzel bir galibiyet oldu. Trabzonsporumuzu asla yalnız bırakmadık, bırakmayacağız da.”

ASLI FATMA KARDEŞLERİN VİP TRİBÜN KOMBİNELERİ BAŞKAN YARDIMCISI ERTUĞRUL DOĞAN'DAN

Bu arada Başkan Yardımcımız Ertuğrul Doğan, Aslı ve Fatma kardeşler ile ailelerine takımımızın tüm iç saha maçlarını takip etmeleri için VIP tribünümüzden kombine hediye etti. Başkan Yardımcımız Ertuğrul Doğan’a da teşekkürlerini ileten kız kardeşler, “Trabzonspor işte böyle bir kulüp. Sağ olsunlar” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2018, 16:28
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273