banner277

TRABZONSPOR İÇİN BİR ARAYA GELDİLER

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon Ramada Otel'deki Trabzonspor'un birlik beraberlik Toplantısına Çalışma Bakanı Süleyman Soylu,Enerji Bakanı Berat Albayrak,

TRABZONSPOR İÇİN BİR ARAYA GELDİLER
TRABZONSPOR İÇİN BİR ARAYA GELDİLER 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com Trabzon Ramada Otel'deki Trabzonspor'un birlik beraberlik Toplantısına Çalışma Bakanı Süleyman Soylu,Enerji Bakanı Berat Albayrak,Milletvekilleri Av.Ayşe Sula Köseoğlu,Adnan Günnar,CHP Trabzon Milletvkili Av.Haluk Pekşen ,Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu,Ortahisar Belediye Başkanı Av.Ahmet Metin Genç,Trabzonspor Kulüp Başkanı Muharrem Usta, Ak Parti İL Başkanı Haydar Revi. Eski Bakan ve Trabzonspor Kulüp Başkanı Faruk Nafız Özak ,Eski Trabzonspor Yöneticileri basın mensupları siyasetciler katıldı.

 Trabzonspor'un birlik beraberlik toplantısında açıklamalarda bulunan  Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, “Geleceğiz Trabzon’a her hafta bir şeyler oluyor. Trabzon tabi ilk sırada. Bir türlü fırsat olamadı. Bugün resmi programın dışında özel olarak geldiğim ilk toplantı oldu. Manidar olanı da ayak baktığımız ilk toplantıda Trabzonspor oldu. Başkanımız güzel Trabzonspor icraatlarıyla ilgili bahsederken, bu sezon takımın durumu ilk sezon takımın durumu inşallah daha iyi olacak. Burada bir sürü akil insan var. İnşallah bu toplantı hayırlı istişareler vesilesi ile Trabzonspor’un geleceği için daha iyi olur. Kabinede sayımızdan bahsetti sayın Başkan.. 5 tane aslında Trabzonsporlu bakanımız var. Sayı itibariyle en yüksek dönemlerinden birini yaşıyor. Trabzon hep spor şehri oldu ama son 15 yılda sporun her alanı ile ön plana çıktı.   Trabzon’a yakışır çok güzel bir stat eksikti. O da önümüzde ki sezona yetişmesi ihtimali ile gidiyor. Biz Trabzon’da doğmadık. Anamız da babamız da buralı.. En az asgari burada doğmuş kadar burada ki hemşerilerimizle kadar her platformda sahip çıkmaya çalışıyoruz. Perdenin arkasında Trabzon ve Trabzonspor için ne kadar uğraştığımız biliniyor.   Trabzon ne zaman başarılı olduysa bir tek şey önemli oldu. Tüm şehrin ve Trabzonluların birliği ve beraberliği.. Bu şehir gurbette ki nüfusu ve hepsi noktasında sportif başarıda kültürel başarıda hepsi geldi. Dolayısı ile bizim sizin kadar bilgi birikim tecrübemiz olmayabilir naçizane 38 yaşında Bakan dostunuz olarak bu toplantılar vesilesi ile Trabzonspor’un başarısı başta olmak üzere birlik ve beraberlik için azami gayreti gösterelim. Yeni stadı ile birlikte tüm konulara yakışır şekilde birliği ve beraberliği sağlayacağı konusunda güvenim tam” dedi.
Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2016, 15:40
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273