banner164

Trabzonspor Engelleri Birlikte Aşıyor

Trabzonspor Futbol A Takımı, Ampute Futbol 1. Lig’inde mücadele eden Trabzon Ortahisar Ampute Futbol Takımı ile karma maç yaptı.

Trabzonspor Engelleri Birlikte Aşıyor
banner232

Trabzonspor Engelleri Birlikte Aşıyor

rabzonspor Futbol A Takımı, Ampute Futbol 1. Lig’inde mücadele eden Trabzon Ortahisar Ampute Futbol Takımı ile karma maç yaptı.

Maç öncesi Ortahisar Ampute FK Başkanı Zeki Sancak, Teknik Direktörleri Faruk Kuduban ve futbolcuları,Trabzonsporlu futbolcularla fotoğraf çektirdi. Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Sağıroğlu ve Teknik Direktör Ünal Karaman tarafından futbolculara çeşitli hediyeler verildi. Sonrasında A Takım futbolcuları ve Ortahisar Ampute FK arasında karma maç oynandı ve karşılaşma 1-1 berabere sonuçlandı.

Trabzonspor Teknik Direktör Ünal Karaman, ‘’Engelli arkadaşlarımızın verdikleri mücadele bize gurur veriyor. Hayatın bazı gerçekleriyle yüzleşme imkânımız oluyor. Bize bu imkanı verdikleri için hepsine teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki hayatlarında ve yaşamlarında da başarılar diliyorum’’ dedi. Ortahisar Ampute FK Teknik Direktörü Faruk Kuduban ise, “Çok güzel bir maç oldu. Biz Trabzonspor’a, Ünal Karaman’a ve sporcularımıza bu imkânı bize sundukları için çok teşekkür ediyoruz. Arkadaşlarımız engelli, her birinin ayrı bir hikâyesi var. Bu an bizde bir ömür boyu ölümsüz kalacak’’ diye konuştu.

 T

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2018, 20:17
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160