banner277

Trabzonlu Yaşar Turgut Bordo Mavi Aşkı İle Dünyayı Dolaşıyor

Bordo mavi arabayla Almanya'dan Mardin'e gitti

Trabzonlu Yaşar Turgut Bordo Mavi Aşkı İle Dünyayı Dolaşıyor
banner232

Trabzonlu Yaşar Turgut, bordo ve maviyle süslediği arabasıyla Almanya’dan Mardin’in Kızıltepe ilçesine gitti.

ONUNKİ BİR AŞK HİKYESİ 

Almanya'da iş İnsanı olan Trabzon Çaykaralı Yalar Turgut canından çok sevdiği Trabzonspor'un renkleri bordo İle maviyi yaşam tarzı etmiş . Almanya'daki garajındaki tüm Araçlarının plakaları 61 ilken kendileri de bordo mavi renklere özellikle boyatılmış. Yaşar Turgut Almanya'dan satın aldığı Yatını da bordo maviye boyatarak geçtiğimiz yol Antalya Kaş'a getirdi . Trabzonspor'un dünyanın her yerindeki mallarını hiç kaçırmayan Turgut Trabzonspor'a okadar sevdalı ki yattığı yatağından giydiği tişörte ayakkabından şapkasına Arabasından Yatına ve motorsikletine varıncaya kadar renklerini bordo mavi yapmış .


Yaşar Turgut, bordo ve maviyle süslediği arabasıyla Almanya’dan Mardin’in Kızıltepe ilçesine geldi. Turgut, burada Mardin Kızıltepe Trabzonspor Taraftarlar Derneğini ziyaret etti.

Trabzonspor sevdalısı Yaşar Turgut, bordo-mavi renklere boyattıkları araçlarının kapısına 61 numara yazıp plakalarında da 6161 vurgusu yaparak Almanya’dan yola çıktı. Türkiye’ye gelen Turgut Antalya Kaş’a sonra Mardin’e geldi.

İkinci durağının Mardin olduğunu ifade eden Yaşar Turgut, “Ben Mardin Kızıltepe Trabzonspor Taraftarlar Derneği Başkanı İbrahim Aydın’ın davetlisi olarak buraya geldim. Mardin’de 3 bin 700 taraftarımızın olduğunu öğrendim. Bu vesileyle Almanya’dan Mardin’ geldim. Mardin’e gelirken arabam motor yaktı. Biz taraftarlara gidemedik ama taraftarlarımız buraya gelip resim çektiler” dedi.

Mardin’e hayran kaldığını kaydeden Turgut, “Mardin ile ilgili kafamda daha önce değişik sorular vardı. Suriye ve Irak gibi sanıyordum. Fakat geldim pozitif etkilendim. Mükemmel bir şehir, modern bir şehir gördüm. İnsanları cana yakın ve Trabzonlu olduğumu söylediğim her yerde mükemmel karşıladılar. Allah razı olsun hepsinden. Herkese tavsiye ediyorum Mardin’e ivedilkle gelip ziyaret etsinler” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2020, 20:35
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273