banner277

Trabzon Valiliği ;İddialar Tamamen Asılsızdır

01.02.2020 tarihinde oynanan Trabzonspor- Fenerbahçe müsabakasından sonra bazı yayın organlarında ve sosyal medya hesaplarında alınan güvenlik önlemlerinin yetersiz olduğu, misafir takım otobüsünün stadyumdan havaalanına giderken bir araçtan otobüse silah teşhir edildiği iddia edilmiştir.

Trabzon Valiliği ;İddialar Tamamen Asılsızdır
banner232

Takım otobüsüne silah teşhiri iddiası ile ilgili olarak yapılan incelemede, herhangi silah teşhirinin söz konusu olmadığı, Uluslararası Karadeniz sahil yolu itfaiye kavşağı civarında akan trafik esnasında sadece  15 sn süre ile takım otobüsünün yanından geçen araçta bulunan F.A isimli kişinin cep telefonu ile kayıt yaptığı görülmüştür. Emniyette ifadesi alınan F.A isimli kişinin yaptığı kayıt ve otobüsten çekilen görüntülerin aynı anda olduğu, iddiadaki görüntünün cep telefonu olduğu kesinlikle silah olmadığı açıkça tespit edilmiştir.

Dün olduğu gibi bugün ve gelecekte de gerçekleşecek olan bu müsabakalar üzerinden taraftarları kutuplaştırmaya, ayrıştırmaya çalışmak,spor müsabakalarının “centilmenlik ruhuna” uygun olamayacağı gibi bu tarz girişimlerde bulunmakta kimseye fayda sağlamayacaktır. 
 
 
Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273