banner164

Trabzon Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Şatıroğlu’ndan Flaş Trabzonspor Açıklaması

"KAMUOYUNA”

Trabzon Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Şatıroğlu’ndan Flaş Trabzonspor Açıklaması
banner232

Türkiye Süper Ligi 2019 – 2020 Cemil Usta Sezonu’nun birinci haftasından bu güne kadar, TFF’nin alışılmadık uygulamaları, saha ve VAR hakemlerinin yanlış kararlarına şahit oluyoruz. 
Endişeyle ve üzüntüyle izlediğimiz bu süreçlerde, Trabzonspor’umuzun aleyhine verilen kararlar, sayılmayan goller, yok sayılan penaltılarımız, futbolcularımıza gösterilen yanlış kartlarda tamamen kastın aşıldığına inanıyoruz.
VAR’a gidilmesi gereken pozisyonlarda bu sistemden faydalanılmaması, bazen de tüm gözlerin gördüğünü görmemekte ısrar edilmesi  kabul edilemez. VAR’a gidilmeden iptal edilen bir golün,  bir futbolcuya gösterilen yanlış bir kartın dahi şampiyonu etkileyeceği bir Süper Lig’de yönetim, teknik heyet, futbolcu ve taraftarlarımızın emeğinin çalınmasına sessiz kalmaları beklenemez.
MHK Başkanı Zekeriya Alp’in, Trabzonspor’umuzun yöneticilerinin isyanından rahatsız olduğu açıklamasının, TFF’nin resmi sitesi üzerinden yapılmasını da anlamış değiliz. Buradan görüyüruz ki; TFF de MHK Başkanının  açıklamasına imza atıp, taraf olmuştur.
Zekeriya Alp,  bunca yıldır açıkça eleştiren yönetici ve teknik direktörlerden hangilerine cevap verdiniz? Daha da önemlisi hangilerini mahkemeye vermekle tehdit ettiniz! 
Zekeriya Alp; mahkemeye vermekle tehdit etmek husumetin dışa vurumudur ve bundan sonra Trabzonspor aleyhine taraf olduğunuzu da göstermektedir.
Zekeriya Alp! Artık biliyoruz ki,  şampiyonluğa gittiğimiz her sezonda, gizli pusular kurulmaktadır. Bu tezgahlara  alet olma, istifa et. Çünkü biz bu sefer çıktığımız bu yoldaki tuzakların farkındayız. 
Sen bu  yolda, bizim için ufak bir çakıl taşısın! Bizler ise camiamızın ayağına taş değdirmemeye yemin ettik. Sizin ve kirli ellerinizin tüm temsilcilerinin istifasını bekliyoruz.
Trabzonspor’umuzun şampiyonluğuna inanıyoruz. BU SENEN O SENE… 
Kamuoyuna saygıyla duyuruyoruz.
İsmail ŞATIROĞLU
Trabzon Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner254

banner273