banner277

Teknik Direktör Eddie Newton’un açıklamaları

Trabzonspor Teknik Direktör Eddie Newton, Süper Lig 2020 – 2021 sezonunun 2. haftasında oynadığı Denizlispor maçı sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Teknik Direktör Eddie Newton’un açıklamaları
banner232

Oyunun genelinde takımımızın performansından memnun olduğunu ifade eden Teknik Direktör Eddie Newton, “İlk 20 dakika sonrasında takımımızın gösterdiği performanstan oldukça memnunum. Arkadaşlarımız ilk dakikalarda yeni oyun formasyonuna alışmaya çalıştılar ama daha sonrasında maç bitimine kadar oyunu domine ettik. Bence lehimize verilmesi gereken iki penaltı kararı vardı ve bir de verilmesi gereken golümüz vardı. Takımımızın yeni oyun sistemine çabuk adapte olduğunu söyleyebilirim. Arkadaşlarımız onlara verilen görevi yapmaya çalıştılar. Bu da beni gayet memnun etti fakat ne yazık ki hakemlerin kararlarına karşı mücadele etme şansınız yok” dedi.

Bir basın mensubunun yeni transferlerin performansına yönelik sorusuna ise Eddie Newton, “Arkadaşlarımız aramıza yeni katıldılar. Yeni bir sistemle oynuyorlar, yeni bir ülkedeler ve daha çok yeni takıma dahil oldular. Tüm bunları düşündüğünüzde performanslarından memnun olduğumu söyleyebilirim. Hızlı bir adaptasyon süreci geçirdiler” diyerek yanıtladı.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner285

banner273