banner230

Salih Cora'ya Çirkin Saldırı!

Trabzonspor'un hakkını arayan vekile, Ali Koç'a yakınlığı ile bilinen Fenerbahçeli taraftar oluşumunun sosyal medyadaki troll hesapları üzerinden linç kampanyası!

Salih Cora'ya Çirkin Saldırı!
banner232

Trabzonspor’a olan sevdasını yıllardır net şekilde gösteren Trabzon Milletvekili Aç.Salih Cora, Ali Koç’un haddini aşan açıklamaları sonrasında sosyal medya hesabı üzerinden,” FB Başkanı Ali koç 'un kendi başarısızlığını örtmek için Trabzon şehrini ve insanını hedef alması tek kelime ile hamasettir. Taraftarına sportif başarısızlığı açıklayamamıştır. TV,TV gezip para toplaması ise seçim öncesi taraftarlara verdiği sözleri unutturmak içindir. FB Başkanı Ali koç şunu bilmelidir ki hem Fenerbahce hem de Trabzonspor ezeli rakip ebedi dost iki kulüptür. Yöneticiler kendi başarısızlıklarını örtmek icin kulüplerini payanda olarak kullanmamalıdır.

Bütün kulüplere sıra ile saldırmamalıdır.Nefret dili kullanmamalıdır. Her kulübe eşit uygulanan bir kuralı ihlal edip puan silme cezasından tehditle kurtulmaya çalışmaktadır.Açtırmayın kutuyu söyletmeyin kötüyü.Size tavsiyemiz birini suçlarken önce aynaya bakın.” Şeklinde paylaşımda bulundu.

SON GÜNLERİN MODASI!
ALİ KOÇ'U ELEŞTİRENE ALGI OPERASYONU!

Salih Cora’nın bu paylaşımı, Türkiye’ye büyük zarar veren gezi eylemlerini destekleyen Ali Koç’u fazlasıyla rahatsız etmiş olsa gerek ki, Salih Cora hakkında Ali Koç’a yakınlığı ile bilinen 12numaraorg üzerinden algı operasyonu başlatıldı.

Gezi eylemlerinin destekçisi Ali Koç’a yakın olduğu belli olan troller, Trabzonlu vekili Trabzonspor’un hakkını aradığı için sosyal medyada adeta linç etmeye kalktı.

Trabzonsporlu taraftarlar ise Trabzonspor’un hakkını aradığı için iftiraların hedefinde kendini bulan Trabzonlu vekile sahip çıkarak destek oldu.

banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273