banner164

Polis Teşkilatının 173.kuruluş Yıldönümünde Trabzon Kenetlendi

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Türk Polis Teşkilatının 173.Kuruluş Yıldönümü dolayısı ile Trabzon Valiliği Önünde Başlayan Kutlama Törenleri,Trabzon Emniyet Müdürlüğü ,Şehitlik Ziyareti ve sonrasında İskenderpaşa Camiinde Şehitler için Mevlid ve kur'an Tilaveti okundu.

Polis Teşkilatının 173.kuruluş Yıldönümünde Trabzon Kenetlendi
banner264

 Polis Teşkilatının 173.kuruluş Yıldönümünde Trabzon Kenetlendi

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com 

Türk Polis Teşkilatının 173.Kuruluş Yıldönümü dolayısı ile Trabzon Valiliği Önünde Başlayan Kutlama Törenleri,Trabzon Emniyet Müdürlüğü ,Şehitlik Ziyareti ve sonrasında İskenderpaşa Camiinde Şehitler için Mevlid ve kur'an Tilaveti okundu. Trabzon EMŞAT Emniyet Polis Aileleri Derneğiinin Organize ettiği ,Trabzon Büyükşehir Belediyesinin Mehteran Takımının eşliğinde Trabzon Uzun Sokaktan 15 Temmuz Meydan Parkında Kuran Tilaveti ve Dualarla son buldu. 

Yürüyüşe Ortahisar Belediye Başkanı Av.Ahmet Metin Genç,Akçaabat Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Birinci,Trabzon Baro Başkanı Sibel Suiçmez,Trabzon Valisi Yücel Yavuz'un eşi Sengül Yavuz,Trabzon Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü Ahmet Kurt,Ak Parti Trabzon İl Kadın Kolları Başkanı Bahar Ayvazoğlu,MHP Trabzon İl Kadın Kolları Başkanı Gülen Demir,CHP Trabzon İl Kadın Kolları Başkanı Güzide Uzun ,Polis Eşleri ve Vatandaşlar katıldı. 

banner215
YORUM EKLE
YORUMLAR
Songül erdem
Songül erdem - 12 ay Önce

Emniyet şehit ailleri DERNEK başkanı olarak duzenlemiş olduğum farkındalik yürüyüşünü organize ettigim icin önce kendime teşekkür ediyorum farkindalik dedim cünkü sadece polis şehitlerine ve tum şehitlere hitabendi bir daha haber yazacak olduğumuzda bilgileri doğru olarak yazin biz emek verip hazirladigimiz programı başkalarına mal etmeyin

SIRADAKİ HABER

banner179

banner160

banner233

banner234