banner277

Mevlüt transferi tıkandı, 2 yabancı yolda !

Köksal Güney, teknik direktör Vahid Halilhodzic’in transferler ve takımın durumuyla ilgili söylediği sözlerin kendilerini rahatsız etmediğini söyledi.

Mevlüt transferi tıkandı, 2 yabancı yolda !

Radyospor’da Özgür Sancar’ın canlı yayın konuğu olan Güney, “Teknik direktörümüz Vahid Halilhodzic, işin ciddiyeti ve zorluğunu anlatmak için Rostov maçıyla ilgili olarak, favori olan taraf değiliz açıklaması yaptı. Hocamızı tam olarak tanımadan onun neyi anlatmak istediğini bilmek çok zor. Ben daha önce kendisiyle de çalıştığım için ne demek istediğini anlıyoruz. Kimse alınmasın, taraftarımız merak etmesin onun vermek istediği mesaj farklı. Bu mesajı biz alıyoruz. Ama bunu kamuoyu önünde mi verseydi, yönetime doğrudan mı söyleseydi bu konuda fazla bir şey söyleyemem. Verdiği mesajlar hocayı çok iyi tanımayan insanlar için farklı olabilir. Fakat camiaya her şeyi toz pembe göstermemek, işin zor olduğunu göstermek adına bu mesajları verdiğini düşünüyorum.  Çok garipsemiyorum. Motivasyon için bunları söyledi. İşini çok ciddiye alır. Sabah 08.00’de gelir geç saatlere kadar çalışır. Taraftarımız hiç endişe etmesin. Başarı için hocamız çok çalışıyor. Gidecek şeklinde kaygın duyulmasın, başarı için çok çalışıyor. Bu da uzun vadeli planlar için çalıştığını en açık kanıtıdır” dedi.

BİR SAVUNMACI, BİR DE FORVET, İKİ YABANCI TRANSFER GELİYOR

Genel sekreter Köksal Güney, “Transferde zaman zaman gecikmeden dolayı Halilhodzic’in serzenişleri olabilir. Trabzonspor için henüz transfer bitmedi.  Birkaç mevkide daha çalışmalarımız var. Birkaç gün içerisinde sonuçlanacak çalışmalarımız var. Hocamızın bilgisi dahilinde. Amacımız şampiyonluğa oynayacak bir takım yaratmak. Biz laf olsun diye söylemiyoruz. Birkaç önemli transfer daha yapacağız. Artık final aşamasındayız. Yerli de olabilir; ama yabancı oyuncu transferi daha yüksek. Savunma ve forvette de birer oyuncu alacağız” ifadelerini kullandı. 

MEVLÜT TRANSFERİ TIKANDI

Fransa’da top koşturan Mevlüt Erdinç’in de listede yer alan futbolculardan bir tanesi olduğunu dile getiren Güney, “Mevlüt Erdinç, yerli olması açısından da çok önemliydi. Ancak transfer ücretinde önemli bir artış oldu. Bazen belli bir noktada daha fazla şey yapamıyorsunuz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2014, 14:04
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273