banner277

M'BİA'DAN SONRA CARDOZO TRABZONSPOR'U BATAKTAN KURTARDI

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzonspor'da Basın Sözcüsü Asım ören Cardozo'nun ayrılışı ile ilgili açıklamalarda bulundu. Ören takımdaki son durum hakkında bilgi verdi.

M'BİA'DAN SONRA CARDOZO TRABZONSPOR'U BATAKTAN KURTARDI

 M'BİA'DAN SONRA CARDOZO TRABZONSPOR'U BATAKTAN KURTARDI 

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com

 Trabzonspor'da Basın Sözcüsü Asım ören Cardozo'nun ayrılışı ile ilgili açıklamalarda bulundu. Ören takımdaki son durum hakkında bilgi verdi. Cardozo'num ayrılışı ile ilgili olarak ise,"  Cardozo gibi bir topçuya teklif gelmesi doğal bizim planlarımız içerisinde resmi bir teklif yok" dedi. Erkan Zengin'in vefası ile ilgili Ören "Bu konuda başkanımız girişmeleri yaptı. İyi gidiyor görüşmeler Erkan ile ilgili. Douglas ve Cavanda'ya için bize yansıyan resmi bir talep yok. Şuanda itibariyle hava birazda sakatlıklarla ilgili bazı sorunlar var.  Birliktelikler azalmış bugünkü idmana baktığımızda olumlu yansIması var. Futbolcularımız son zaman olumlu bir hava yarattı. Toplam mücadele ilgili güzel şeyler yaşadık" Onur Kıvrak'ın Kayserispor karşısında oynayıp oynamayacağı ile ilgili ise Ören, " Onur Kıvrak ayağında dış yırtık vardı. Tedavisi yapıldı. Görüşmelerde oynamak istediğini söyledi. Son kararı doktorun raporu ve hocanın kararı belirleyecek. Bosingwa ve Musa ağır grip geçirdiler bugün ikiside antrenmana çıktı. Güç olarak zayıf hissediyorlar. Oynamak istiyoruz isteğiyle antrenman çıkacaklar" dedi.  Futbolcuların istekli oynamadığı konusunda ise Ören, "Oynamıyorlar cümlesinde demin bahsettiğim gibi sakatlıklarla ilgili çeşitli düzenlemeler yapıldı. Düzenli ödemelere de geçmek en büyük adım oldu bizim için. Futbolcular maaşı geldiği zaman ödemesini almak zorundadır" ifadelerini kullandı.

Öte yandan kulübe yakın kaynaklar Cin Devletinin Fabrikatörlere çıkarmış olduğu kanunla Her firma bir takıma sponsor olacak olmazsa cezalanacak bunun üzerine ÇİN Kaynaklı Futbol Takımları yeni sponsorlar eşliğinde Dünya Futbol Pazarını hallaç pamuğu gibi atıyorlar . ÇİN Takımlarının bu iştahı Trabzonspor'a yaradı. Elindeki pahalı Futbolculardan kurtulmak ve elindeki borç sepetini küçültmek için Trabzonspor'a bir şans vurdu . Trabzonspor M'BİA 'dan sonra Cardozo içinde düğmeye bastı . 
Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2016, 20:42
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273