banner277

Kuçka,Lösemi Hastası Minik Merve'nin Dünyasını Aydınlattı

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Ailesiyle birlikte Medical Park Stadyumu’nu gezmeye gelen Merve, stadyumu gezdiği sırada Kucka’yı karşısında görünce büyük sürpriz yaşadı.

Kuçka,Lösemi Hastası Minik Merve'nin Dünyasını Aydınlattı
banner232

 Kuçka,Lösemi Hastası Minik Merve'nin Dünyasını Aydınlattı 

Haber : Ömer Altıntaş   www.trabzonhaber24.com  


Ailesiyle birlikte Medical Park Stadyumu’nu gezmeye gelen Merve, stadyumu gezdiği sırada Kucka’yı karşısında görünce büyük sürpriz yaşadı. Ankara Gazi Üniversitesi’nde üç yıldır lösemi tedavisi gören yedi yaşındaki Merve Şentürk, Trabzonsporumuzun yeni yıldızı Juraj Kucka ile karşılaştığında şaşkınlığını saklayamadı. Babası Cemil Şentürk, annesi Bahar Şentürk ve abisi Sefa Şentürk ile Medical Park Stadyumu’na gelen Merve, yeni transferimiz ile tanışmanın heyecanını yaşadı. Slovak futbolcu, Merve ile sohbet ettikten sonra üzerindeki formayı çıkarıp imzalayarak minik taraftarımıza hediye etti.

Baba Cemil Şentürk, kızlarını küçüklüğünden beri Bordo-Mavi renklerle büyüttüklerini; kızlarının Trabzonspor sevgisinin Merve’nin tedavi gördüğü hastanede de herkes tarafından bilindiğini kaydetti.

Trabzonsporlu taraftarımız ve ailesinin oldukça duygulandığını gören Başkanımız Muharrem Usta, Şentürk ailesine önümüzdeki sezon kombinelerinin de bizzat kendisi tarafından hediye edileceğini söyledi.

Yıldız futbolcunun imza töreninin ardından gerçekleşen bu güzel buluşma, fotoğraf çekimleri ile son buldu.
Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2017, 22:25
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273