banner277

Kaptan Onur'dan sezon öncesi çarpıcı açıklamalar !

Trabzonspor'un kaptanı Onur Kıvrak yeni sezon öncesi konuştu.

Kaptan Onur'dan sezon öncesi çarpıcı açıklamalar !

Kaptan Onur Recep Kıvrak yurt dışı kampında yeni sezon öncesi önemli mesajlar verdi.

Yeni sezonun başlamasını büyük bir sabırsızlıkla beklediklerini vurgulayan yetenekli file bekçisi kampın kendileri açısından çok faydalı geçtiğini ifade etti.

Yorucu bir kamp dönemi geçirdiklerini söyleyen kaptan Onur, “İdmanlar ne kadar yorucu olsa da bu bizi yıldırmıyor. Çünkü sorumlu olduğumuz bir camia var. Onları mutlu etmek zorundayız. Dolayısıyla ağır tempo bize geri vites arttırmıyor” dedi.

BAŞARIYA GİDEN YOL

Takımda müthiş bir kenetlenme olduğunu da dile getiren Onur Kıvrak, “Birbirini seven, sayan bir oyuncu topluluğuna sahibiz. Başarıya giden yolda en önemli unsur aile olabilmek, takımdaşlık ruhunu yakalayabilmektir. Bu özellikleri taşıdığımıza inanıyoruz. Aramızda gerçekten güçlü bir bağ oluştu. Bunun getirileri bize ligde mutlaka olumlu bir şekilde yansıyacaktır” şeklinde görüşlerini ifade etti.

ÇOK YANILIYORLAR

Yeni sezonda zirve hesabı yapan takımlar kadar iddialı olduklarını da söyleyen Onur Kıvrak, “Fenerbahçe mi Galatasaray mı 4. yıldızı takacak diye suni gündem yaratılıyor. Kimse bizi hesaba katmıyor. Ancak şunu herkes iyi bilsin ki yeni sezonda zirve yarışı Trabzonsporsuz geçmeyecek. Asla küçük hesaplar içinde olmayacağız. Hedefimiz bu yarışta sonuna kadar olmak ve yarışı en önde bitirmektir” şeklinde konuştu.

BİZE AŞILIYOR

Vahid Halilhodzic’in Trabzonspor için büyük bir kazanç olduğunu belirten başarılı file bekçisi, “Bizim içinde büyük bir şans. Disiplinli, başarıya ulaşmaktaki hırsı azmi ve kararlığıyla bizim için çok önemli bir model. Ondan öğreneceğimiz çok şey var. Birlikte çıktığımız bu yolda önemli işlere imza atacağımızdan en küçük kuşku dahi duymuyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2014, 16:20
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner285

banner273