İSMAİL TURGUT ÖKSÜZ HEKİMOĞLU'NA EVET DEDİ

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com İstanbul Kuzeyyıldızı Trabzonsporlular Derneği ve İstanbul Trabzonsporlular Platformu Başkanı İsmail Turgut Öksüz haftalardır kendisine yapılan Kulüp Başkanlarından baskıya sonunda hayır diyemedi ve Celil Hekimoğlu'ndan yana tavrını netleştirdi.

İSMAİL TURGUT ÖKSÜZ HEKİMOĞLU'NA EVET DEDİ

 İSMAİL TURGUT ÖKSÜZ HEKİMOĞLU'NA EVET DEDİ 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com

 İstanbul Kuzeyyıldızı Trabzonsporlular Derneği ve İstanbul Trabzonsporlular Platformu Başkanı İsmail Turgut Öksüz haftalardır kendisine yapılan Kulüp Başkanlarından baskıya sonunda hayır diyemedi ve Celil Hekimoğlu'ndan yana tavrını netleştirdi. Celil Hekimoğlu'nun listesinden Trabzonspor'u daha yakından tanımak ve yönetmek hayali ile Celil Gekimoğlu'na evet dedi. Öksüz akabinde şu açıklamayı yaptı. 

İSMAİL TURGUT ÖKSÜZ'ÜN İŞTE O AÇIKLAMASI 

Sevgili Trabzonsporlular
Hepimizin ortak sevdası Trabzonspor'umuza uzun yıllar hizmet etmekteyim. İki buçuk yıldır da Kuzey Yıldızı Trabzonsporlular Derneği ve İstanbul Trabzonsporlular Platformu başkanlığı yapmaktayım. Bu kutsal görevi layıkıyla yerine getirdiğim düşünülüyor ki camiamızın içinde yoğun baskılarla listelerde olmam istendi. Yol arkadaşlarımla yaptığım görüşmeler sonucu artık Trabzonspor'umuza içerden hizmet etmem gerektiği kararını aldık. Trabzonspor'u yönetme konusunda en doğru yolun sayın Celil Hekimoğlu olduğuna karar vererek listesine girme teklifini kabul ettim. Allah bizlere bu görevi Trabzonspor yöneticisi sıfatıyla da en iyi şekilde yapmayı nasip etsin. Camiamızın teveccühüne teşekkürlerimi sunarım.
Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2015, 23:54
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273