HACIOSMANOĞLU;HANIMLAR BAŞ TACIMIZ

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzonspor Kulüp Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu Trabzonspor'u katlederek Puanlarını gasp eden Hakemler için konuşurken Hanımların ismini zikretmesi Bayanlar arasında kızgınlığa sebep olmuştu , Başkan Hacıosmanoğlu bir açıklama yaptı işte o açıklama .

HACIOSMANOĞLU;HANIMLAR BAŞ TACIMIZ

 HACIOSMANOĞLU;HANIMLAR BAŞ TACIMIZ 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com  Trabzonspor Kulüp Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu Trabzonspor'u katlederek Puanlarını gasp eden Hakemler için konuşurken Hanımların ismini zikretmesi Bayanlar arasında kızgınlığa sebep olmuştu , Başkan Hacıosmanoğlu bir açıklama yaptı işte o açıklama .

Kamuoyunun dikkatine...
Trabzonspor'un sportif manada uğramış olduğu haksızlıklara karşı vermeye çalıştığım mesajlarda kullandığım bir örneğin kadınlarımız tarafından yanlış anlaşıldığını üzülerek, bu cümlelerimi siyasi emellerine alet etme peşinde koşanları ise hayretle takip etmekteyim.
Bugün beni kadınlarımız üzerinden eleştirmeye kalkanlardan daha çok kadına saygı duyduğumu ve onlar gibi menfaat beklemeksizin bu duyguyu taşıdığımın bilinmesini isterim. Kurtuluş savaşında cepheye mermi taşıyan kadınlarımızın bu ülkenin kurtuluşunda gösterdiği mücadeleyi bilecek kadar da tarihi bilgiye sahibim. Yaşamın her alanında eşit bir şekilde Türkiye’yi yönetmeye aday kadınlarımız bilsinler ki onlara vurulacak bir fiskeden eşime ve anneme vurulmuş kadar üzüntü duyarım. Konuşmamın bir bölümünde kullandığım cümlelere farklı anlamlar yüklenerek vermeye çalıştığımız mesajları kimse kendine göre yorumlamasın. Benim nasıl bir mesaj vermek istediğimi anlayanlar çok iyi anlamıştır. Kullandığım ifadelerimin yanlış anlaşılmasından dolayı istemeyerek üzdüğüm kadınlarımızdan özür diler Cumhuriyetimizin 92. Yıldönümünü coşkuyla kutlarken Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün şu sözlerini hatırlatmak isterim.
"Türk milleti öyle analara sahiptir ki her devrin büyük adamlarını böyle analar yetiştirmiştir"
Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2015, 10:00
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273