HACIOSMANOĞLU TRABZON'A GELİYOR

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzonspor Kulüp Başkanı Trabzonspor -Gaziantepspor ile Hakemin anlamsız ve taraflı tutumu yüzünden 2-2 berabere kalınca ortalık koptu.

HACIOSMANOĞLU TRABZON'A GELİYOR

 HACIOSMANOĞLU TRABZON'A GELİYOR 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com  

Trabzonspor Kulüp Başkanı Trabzonspor -Gaziantepspor ile Hakemin anlamsız ve taraflı tutumu yüzünden 2-2 berabere kalınca ortalık koptu. İstanbul'dan canlı yayına katılarak Artık ip koptu bundan sonrası artık Legalite ile olacak benden bunu istediler ben kaç kez yalvardım söyledim yapmayın bize bu hakemleri göndermeyin hepsi Trabzonspor'u baltalamak için geldi maçımızı yönetti artık yeter diyorum o hakemler kendileri düşünsün bakalım onları o maça gönderip katledin diyenler onları nasıl kurtarabilecekmi nasıl yani biz eteklikmi giyip gezelim hakkımızı savunmayalımmı diye konuşan başkan İbrahim Hacıosmanoğlu bunun sonuçlarına artık hepsi katlanacak dedi. 

HAKEMLER STAT'DA AĞLAMA BAŞLADI 
Öte Yandan Stat içerisinden gelen haberlere göre Hakemler ağlamaya başlamış ne olur bırakın evlerimize gitmek istiyoruz diye yüksek sesle ağlama devam etmekte . Ama taraftar Hacıosmanoğlu gelene dek hakemleri bırakmamaya ant içti polis geniş önlem almasına rağmen seyirci ve taraftar geri adım atmıyor Başkan gelecek bunları teslim edecek diyorlar .
Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2015, 03:09
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273