banner277

HACIOSMANOĞLU İHANETİ AFFETMEDİ ŞOTA KOVULDU

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzonspor Kulüp Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu Teknik patron Şota'nın ipini çekti. Hacıosmanoğlu Gerekçe olarak'ta Şota'nın Muhalif kanatla yemek yemesini gösterdi İstifa et dedi.

HACIOSMANOĞLU İHANETİ AFFETMEDİ ŞOTA KOVULDU

 RAMADA OTEL'DE YEMEK ŞOTA'NIN SONUNU GETİRDİ

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com   Trabzonspor Kulüp Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu Teknik patron Şota'nın ipini çekti. Hacıosmanoğlu Gerekçe olarak'ta Şota'nın Muhalif kanatla yemek yemesini gösterdi İstifa et dedi. 

Trabzonspor Futbol Takımının Teknik Patronu İstifa ederken Haftalar Önce Hurma Giderse Bende giderim diyerek Süleyman Hurma'ya sahip çıkan Gönderilmesini durduran Şota bu sefer Hurma Şota'ya Güle güle diyerek yeni bir vefasızlık örneği gösterdi. Trabzonspor'un eski yöneticisi olan ve Arveladze kardeşlerin Trabsonspor’a transfer edilmesinde kilit rol oynayan Cafer Hazaroğlu, bir hafta önce Ramada Otel’de yemek verdi. Yemeğe, Şota’yı zieyarete gelen ikiz kardeşi Arçil ve babasının yanı sıra eski başkanlardan Faruk Özak, eski Asbaşkan Nevzat Şakar ve eski yönetici Serdar Bali katıldı. Teknik direktör Şota Arveladze ise davetli olduğu halde yanlış anlaşılmalara meydan vermemek için yemekğe katılmadı. Ancak Ramada Otel’in restoranında yemek yiyen grubu görenler, Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu’nun yakın çevresine haber uçurdu ve Şota Arveladze'nin, muhalif kanadın etkili isimleriyle yemek yediğini bildirdi. Masadakinin Şota değil ikizi Arçil olduğunu anlayamayanlar böylece büyük bir yanlışa da imza attı.
Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2015, 10:09
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273