banner277

HACIOSMANOĞLU GÖVDE GÖSTERİSİ YAPACAK

Haber : Muharrem Altıntaş www.trabzonhaber24.com Mevcut yönetim kurulu listelerine bakıldığında başkanlar haricindeki en ağır yönetici adayları Hacıosmanoğlu’nun listesinde görülüyor. Trabzonspor Başkan adayı İbrahim Hacıosmanoğlu yarın saat 18.00’da 19 Mayıs Spor Salonu’nda projelerini açıklayıp, listesini kamuoyuyla paylaşacak.

HACIOSMANOĞLU GÖVDE GÖSTERİSİ YAPACAK

HACIOSMANOĞLU GÖVDE GÖSTERİSİ YAPACAK

 Haber : Muharrem Altıntaş  www.trabzonhaber24.com

 Mevcut yönetim kurulu listelerine bakıldığında başkanlar haricindeki en ağır yönetici adayları Hacıosmanoğlu’nun listesinde görülüyor.  Trabzonspor Başkan adayı İbrahim Hacıosmanoğlu yarın saat 18.00’da 19 Mayıs Spor Salonu’nda projelerini açıklayıp, listesini kamuoyuyla paylaşacak. Başkan Adayı İbrahim Ethem Hacıosmanoğlu'nun değişmeyen tek Yöneticisi Sürmeneli İş Adamı Ali Uzunay ve Karaoğlu Şirketleri Yöneticisi Mehmet Karaoğlu olacağı söyleniyor.

Nevzat Kaya:
 Aston Martin Türkiye Distribütörü, Yeniköy Motors’un sahibi, Ortadoğu ve Balkanlar Aston Marten satış rekortmeni.

Sefer Kapıcıoğlu: Dünya Göz Hastanesi Sahibi  

Resul Kalkan: RK Batıment (İnşaat Sahibi) Fransa-Paris’in ünlü Türk yapsatçısı.  

İbrahim Coşkuner: Ulaşım-ÇöpEneri ve İnşaat İşleri ile uğraşıyor. Trabzonspor eski başkanı Mustafa Günaydın’ın yeğeni ve yine Trabzonspor eski başkanı Nuri Albayrak’ıncda kuzeni.  

Hakan Gedikli: Türkiye’nin en büyük Gayrimenkul Şirketi olan Emlak Konut’un Planlama daire Başkanı. 

Osman Necip Sevinç: Türkiye İhracat rekortmeni Özgün Gıda sahibi, Trabzon Belediyesi eski başkan yardımcısı 

Ali Uzunay: Reis Elektronik A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Alpdündar: Karadeniz Dernekler Federasyonu Genel başkan Yardımcılığı görevinde bulundu. 

Mehmet Karaoğlu: Bölgenin en büyük kırtasiye firması Karaoğlu Kırtasiye’nin İcra Kurulu Başkanı, Trabzon Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve AK Parti Trabzon eski gençlik kolları başkanı.  

Fahrettin Çebi: Çaykur Araklı Fabrika Müdürü 

Yarın Akşam yapılacak proje tanıtımı ve yönetim kurulu aday isimlerin tanıtım toplantısında tüm isimlerin açıklanacağı ifade edildi.

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2015, 01:21
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273