HACIOSMANOĞLU : BENİ'DE MAHKEMEYE VERSİNLER

Haber : Ömer Altıntaş www.trabzonhaber24.com Trabzon Pelitli Hayri Gür Spor Salonu'nda gerçekleştirilen genel kurulunun ilk günkü bölümünün sonunda kulüp başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, yönetim kurulunun mali ve idari yönden ibra edilmesinin ardından söz alarak üyelere hitaben konuşma yaptı.

HACIOSMANOĞLU : BENİ'DE MAHKEMEYE VERSİNLER

HACIOSMANOĞLU : BENİ'DE MAHKEMEYE VERSİNLER 

Haber : Ömer Altıntaş  www.trabzonhaber24.com

Trabzonspor Divan Başkanı seçilen Ortahisar Belediye Başkanı Av.Ahmet Metin Genç'in yardımcıları Şükrü Kuleyin, Mahmet Yazıcı, Osman Cora, İsa Sinan Göktaş oldu.
Trabzon Pelitli Hayri Gür Spor Salonu'nda gerçekleştirilen genel kurulunun ilk günkü bölümünün sonunda kulüp başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, yönetim kurulunun mali ve idari yönden ibra edilmesinin ardından söz alarak üyelere hitaben konuşma yaptı.

Hacıosmanoğlu, daha önceki genel kurullardaki ibra oylamalarına değinerek, "Eski başkanımız sayın Sadri Şener'i ibra etmeyeceklerdi, kürsüden çıktım dedim ki, 'Nuri Albayrak başkanımıza bu yapıldı. Trabzonspor Türkiye'ye rezil olmuştu, yakışmamıştı. Başkanımızı burada oylayalım, bir rezillik daha yaşamayalım.' Bu genel kurullarda hangi başkan ibra edilse 'temiz' manası çıkmaz, edilmezse 'pis' manası çıkmaz" dedi.

Daha önce "Bu kulüpte görev alanlar gelip inceler, varsa bir yanlış, götürüp savcının önüne koyar" dediğini de aktaran Hacıosmanoğlu, şöyle devam etti:

"Göreve geldiğim zaman da ben inceletmedim, benden önce mevcut başkan görevdeyken İçişleri Bakanlığı müfettişlerinin hazırladığı raporu hukukçu arkadaşlarımla götürüp savcının önüne koydum. Bakın aynı şeyleri bizimle ilgili de söylediler, 'kulübün parasını yiyor' dediler. Bir sene ya da 8 ay önce kendi elimle İçişleri Bakanlığı'na o şaibelerin ortada dolaştığı dönemde kendi adımla dilekçe verip, 'böyle böyle şaibeler basında benim adıma yer alıyor. Lütfen gelip beni inceleyin' dedim."

"Trabzonspor bizim namusumuzdur diyoruz" ifadesini kullanan Hacıosmanoğlu, şunları kaydetti:

"Kim Trabzonspor'un bir lirasını yiyorsa, yediriyorsa namussuzun dik alasıdır. Cenab-ı Allah yarın yapılacak seçimde Trabzonspor'u hedefine taşıyacak başkan adayına başkanlığı nasip etsin. Buradan ben kendisine de rica ediyorum, İçişleri Bakanlığı'na dilekçemi verdim, müfettişleri beni incelesin diye. Kim başkan olursa, bunun önünü açan da benim tarihte eski başkanı savcılığa veren de benim, suç duyurusunda bulunan da benim. Kim kazanırsa gelsin didik didik araştırsın, neyimi buluyorsa gidip savcının önüne koysun. Çıkıp onun hesabını vermek bir adam olarak da bir Trabzonspor sevdalısı olarak da benim görevimdir." 
Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2015, 14:42
banner215
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner160

banner273